У Луцьку Мерседес «відправив» двох дівчат до лікарні. ФОТО

17
-10
У Луцьку Мерседес «відправив» двох дівчат до лікарні. ФОТО
У Луцьку, на проспекті Василя Мойсея трапилася ДТП. Зі слів очевидців, дві дівчини, приблизно років 20-ти переходили дорогу за правилами пішохідним переходом.

Тролейбус зупинився, аби пропустити панянок, а Мерседес летів собі.

Внаслідок удару одна дівчина відлетіла на асфальт та була закривавлена.

Інша, - кажуть свідки, - не могла стояти і присіла біля колеса.

Потерпілих госпіталізували.

Водій та поліцейські коментувати відмовились.

Передрук заборонений.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
БЛЯХАрів в утиль!!!(
Відповісти
Ви бачили що це бляхи?
Відповісти
Підар на мерсі не знає правил дорожнього руху, або не хоче їх виконувати. За це треба позбавляти прав пожиттєво. Якщо менти, а там були саме менти, а не поліцейські, відмовляються давати коментарі значить тому підару все зійде з рук. Висновок; таких треба наказувати так щоб до останнього подиху жив на таблетках.
Відповісти
Тобі ніколи ніяка корова під колеса не вибігала? Чи просто не маєш машини і завідуєш тим що мають?? ті пішоходи ніколи не дивляться, валять бо там пішохід....
Відповісти
они на переходе а ты где корову в городе видел умник
Відповісти
шкода що там не було кому "відгазделити" отого "шохвера пофігіста" так щоб почервонив асфальт як ота бідолашна дівчинка!!!
Відповісти
я за металолом купили права купили а ездят как хотят.забирать прва пожизнено
Відповісти
Скотина на мерсі !!! Бл.... Коли вже все буде ти правильно!!! Коли почнуть наказувати за таке ??
Відповісти
Гість СКОТИНА засрав всю стрічку!
Відповісти
він дуже частий "гість"
Відповісти
Навіть на зелене світло пішоход ЗОБОВ‘ЯЗАНИЙ ВПЕВНИТИСЬ В БЕЗПЕЧНОСТІ переходу! Стаючи на проїжджу частину, пішоход стає учасником дорожнього руху!
Відповісти
Чому водій не зобовязаний виконувати пдр. Або хоча б елементарно почитати ті правила якщо вже купив права. Нажаль дебіли навчанню не піддаються.
Відповісти
в якій автошколі Вас цьому вчили??? На пішохідному переході пішохід завжди правий, навіть якщо вискочить зненацька, водій перед пішохідним переходом завжди має пригальмувати і впевнитись в безпечності свого руху, а в нас - поки не буде взаєпоповаги між водіями і пішоходами, то завжди буде біда
Відповісти
якщо для пішохода "зелене" світло,то для водія "червоне", і він щобовязаний зупинити свою "тарадайку"!
Водіїв теж треба вчити "ПДР", бо купують права за гроші!
Відповісти
"Навіть на зелене світло пішоход ЗОБОВ‘ЯЗАНИЙ ВПЕВНИТИСЬ В БЕЗПЕЧНОСТІ переходу! Стаючи на проїжджу частину, пішоход стає учасником дорожнього руху! "
"..якщо для пішохода "зелене" світло,то для водія "червоне""
якщо для водія суд-і максимум рік два за гратами то пішоходу каліцтво, або ГАРАЗДЖА ?
Відповісти
ось через те що водійові "максимум два,а пішоходу гаразджа", оті шохфера відчувають безнаказаність і порушують "пдр" тому що нашим суддям "начхати" на всіх,вони за хабар даже "дідька лисого" зроБлять янголом!!!
Відповісти
почему они отказались бо на лапу взяли
Відповісти