У Луцьку хлопці на машині вкрали в дітей м'яч. ФОТО

10
0
У Луцьку хлопці на машині вкрали в дітей м'яч. ФОТО
У Луцьку невідомі молоді люди забрали у дітей футбольний м’яч.

Це сталося 13 травня, близько 19 години, – пише у Фейсбук Ольга Гладка.

Жінка розповіла, що у подвір’ї будинку на вулиці Сухомлинського, 4, яке знаходиться відразу за гіпермаркетом Там-Там, ці чоловіки посміли відібрати у дітей м’яч та поїхати собі.

«Можливо, хтось впізнає за номером машини. Будемо вдячні!» – звертається жінка до небайдужих.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я знаю кто это!!
Відповісти
Молодец! Возьми с полки огурец!
Відповісти
певно дітлахи неодноразово били м'ячем по машині і на зауваження,як завжди, не реагували от і залишилися без м'яча. А батькам треба не репетувати, а вчити своїх чат з повагою відноситись до людей та їхнього майна.
Відповісти
треба ставити авто на платну стоянку, і мячем ніхто не копатиме
Відповісти
Машину на стоянку, тоді не будуть м'ячем попадати.
Відповісти
Це взагалі то і є стоянка
Відповісти
Не кажіть, якщо не знаєте ситуації. Хлопці м'ячем потрапили випадково, а у відповідь на вибачення отримали агресивну реакцію та погрози. А м'яч забрали опісля того, як ці ж хлопці сказали, що він коштує 1400 грн.
Відповісти
Шо ти стелиш ти взагалі там був?? Мяча поперше віддали а подруге забрали за те шо навіть не вибачились. Побили бампер. Мат через мат по словах то бомжі то сироти то батькі на заробітках...
Відповісти
на машину гроші мають,а мяча купити собі не можуть
Відповісти
Конфлікт вирішено, хлопці пошкодили м'ячем автівку, про яку крадіжку може йти мова?
Відповісти