Лучанка наговорила російському радіо про «фашизм і хаос» в Україні

19
0
Лучанка наговорила російському радіо про «фашизм і хаос» в Україні
Учасниця «Російського культурного центру», лучанка Ольга Саган побувала на російському «Форумі переможців», який відбувся 25 квітня у місті Брянськ (РФ).

Також вона дала інтерв’ю місцевому радіо «Россия. Брянск».

Вона розповіла, що побувала на форумі «разом зі своїми молодими співвітчизниками».

«Ми приїхали розповісти, що Західна Україна різна і не все можна трактувати в світлі цих подій, які зараз відбуваються», - заявила вона.

«Якби 26 років Україна давала можливість своїм громадянам вчити історію, такого б не сталось. Я маю на увазі Майдан та інші події. Україна стала яскравим прикладом того, що буває коли забувають про фашизм, і він повертається. Радикальні організації роблять все, що хочуть і нікому не підкорюються», - додала лучанка.

«В країні хаос і беззаконня. Це дуже страшно, коли ветерани не можуть одягнути георгіївську стрічку, бо за це їм загрожує тюремний строк. Це страшно, коли ми не можемо співати пісні про Перемогу», - резюмувала вона.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лучани засвітились на «Форумі переможців» у російському Брянську

Минулого року СБУ перешкодила проведенню проросійської акції у Львові, яка організовувала Ольга Саган.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підфартило нам з землячкою.
Відповісти
і з презедентом, і з депутатами... везучий ми народ...
Відповісти
путлер не президент , а карлик на троні.
Відповісти
На пиці ж написано - мразота!
Відповісти
у тебе?
Вітаю!
Відповісти
Перестань в дзеркало дивитися байґар міґєль.
Відповісти
якщо тут так погано,то чого тій м****і не залишитися там в рашці!
Відповісти
зая, ми почекаємо, поки ви всі звалите по безвізу, щоб далі жити спокійно у своїй державі - Україні. валіть.
Відповісти
такі не звалять, там працювати потрібно, а вони за своє життя ні дня не пропрацювали. все активили і громдіячили. деколи волонтерили-контрабандили. не звалять, то повиздихують від своєї жовчі.
Відповісти
ну вам то водяри дістанеться !!!!!!!!!!!!
Відповісти
дивись, не засмердись від чекання
Відповісти
Ти сконаєш, у муках, але не дочекаєшся...можеш помріяти меря, це все на що ти здатне.
Відповісти
капець! чогось була думка, що Саганиха кон'юнктурниця і істеричка, а ти диви - Оля, маладца, так тримати, мочі свідомих))
Відповісти
мочитись вона буде на нарах
Відповісти
вона така лучанка як і " мохнатик"...
Відповісти
Смелые же на Украине люди есть.
Відповісти
Навіть не знав. що у вас обливання брудом Білорусь - це сміливість . Гадав, що це зрада Батьківщини.

От Лука молодець, мабуть у вас усі його сміливо посилають накуй, і Білорусь називають тоталітарною державою, і головне - їм за це нічого не є.

Відповісти
А СБУ в Волинській області у повному складі пішло у відпустку?. Де реакція на белькотіння цієї почвари?.
Відповісти
Шановну журналісти, лучанка - у лапки візьміть.
Відповісти