Не хотілося б, щоб бабусю з червоним прапором тягала поліція, - губернатор Савченко

19
19
Не хотілося б, щоб бабусю з червоним прапором тягала поліція, - губернатор Савченко
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко нагадав про заборону використання георгіївських стрічок та комуністичної символіки, однак закликав бути толерантними з людьми старшого віку.

Про це йшлося у понеділок, 7 травня, під час оперативної наради в ОДА.

За словами Олександра Савченка, 8 і 9 травня будуть нелегкими.

«З одного боку вони пам’ятно-святкові, з іншого будуть нести конфронтацію», - зауважи він.

Очільник Волині закликав місцеву владу толерантно виконувати закони про заборону певної символіки та атрибутів 8 і 9 травня.

«Звичайно, ми не можемо не пустити дідуся, який був на фронті. Не хотілося б, щоб якусь бабусю з червоним прапором тягали правоохоронці. А ще хтось зможе зробити з цього картинку. Усе має бути толерантно», - наголосив Савченко.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
19

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
просто толерантно винести постанову про притягнення до відповідальності.
Відповісти
А якщо бабуся вийде з нацистським прапором - також "толерантно"? Чому КГБшна наволоч почуває себе в Україні вільно та зухвало?
Відповісти
а чому бандерівська наволоч - почуває себе на Волині вільно? Лиха під час війни - наробили і одні, і другі, не берусь судити хто більше.
P.S. 777 - Ти ж до Польщі їздиш? Скажи-но там - на рахунок Бандери )))
Відповісти
Псматрел бы я, как хмыкал бы ты в ГБистских падвалах - так зрозуміліше, русофіл?
Відповісти
а "картинка" буде для "пропутінських" ЗМІ, з відповідним коментарем, якщо буде нести ,то скажуть що комуністів і на заході підтримують,а як повяжуть бабусю-дідуся,то скажуть " фашисто- бандерівці" знущаються над ветеранами
Відповісти
Останній воєнний призов був у вересні 1944 -го року. БРАЛИ 17-РІЧНИХ. Дехто з них встиг поовоювати в ЄВРОПІ та в Маньчжуріі проти японців. ТЕПЕР ім вже по 9О років . Залишилися отже одиниці цих справжніх ветеранів . РІК-ДВА й вони відійдуть у кращі світи. Так що на меморіали фактично приходять "ряжені " з ювілейними медалями та повоєнні "фронтовики ".
Відповісти
от і каже, ветеранів 90-річних не чіпати, а "ряжених" - згідно закону.
Відповісти
є заборонена законом символіка. чи для всіляких заїжджих яничар нема закону ?
Відповісти
Тобі і тобі подібним пояснюю, що Польща як Росія в темі УПА нам не указ. УПА воювала проти цих держав, які заперечували право українців на свою державу. Бандерівці ніколи наволоччю не були і не могли бути, бо воювали на своїй землі і за свою землю. Була наволоч аківська, енкеведіська, есесівська, вермахтівська.
Відповісти
так, а ким з них була закатована цими уродами дружина Бульби-Боровця? певно, прихована комуністка?
Відповісти
бульба-боровець співпрацював з совєцькими партизанами, щоб ти знав
Відповісти
я питаю про його дружину. чи тільки з бабами хватає сил боротись?
Відповісти
вона була разом з ним в загоні, вела активну військову діяльність і її доля цілком відповідала законам військового часу. чомусь мацковські історики скромно замовчують , що сотні тисяч жінок і дітей були закатовані в застінках нквд і таборах гулагу не тільки у воєнний, а й у довоєнний і післявоєнний час
Відповісти
Я дивлюсь назад і дивуюсь, як все-таки толерантність перемагає вискочкізм...
Відповісти
надмірна толерантність зазвичай призводить до фіаско своїх поглядів
Відповісти
Надмірна може й так...
Відповісти
САМЕ надмірна толерантність до комуністичної ідеології у 90-х роках стала причиною блокування прогресивних реформ в Україні і в подальшому - повної стагнації економіки, розвитку корупції і т.д.
Відповісти
Дякую за промивку мозку!!!
Відповісти
Комуняки і кремлівські чекісти будуть тоді постійно використовувати бабусь.
Прочитав коменти і дивуюся. Звідки стільки фсбшной мерзоти на Волині?
Відповісти