У Луцьку водій маршрутки затис дитині ногу і протягнув її вулицею

32
-4
У Луцьку водій маршрутки затис дитині ногу і протягнув її вулицею
У Луцьку у маршрутці №2 дитині, яка виходила з автобуса, затисло ногу. Водій не зупинився і протягнув хлопчика вулицею.

Інцидент трапився у неділю, 29 квітня, на проспекті Президента Грушевського близько 21:20.

У Луцьку з маршрутки виходив хлопчик, якому близько чотирьох років. Не встиг він ступити на землю, як водій закрив двері і рушив далі.

«Ми вийшли з маршрутки, трохи відійшли і почули пронизливий крик дитини. Їй затисло ногу. Вона лежала, а маршрутка далі їхала. Хлопчик намагався гальмувати руками», - розповіла лучанка Дарина.

За словами очевидців, маршрутка протягнула дитину близько 5 метрів, поки водій врешті зупинився.

В салоні також були батьки хлопчика з меншою дитиною у візочку. Вони повинні були вийти наступними.

Двері руками відкрили випадкові свідки події. Вони ж підняли малого.

«Мама почала плакати, батько – кричати на водія. А той навіть не вийшов, почав матюкатись: кричав: «що ви так довго виходите?». А потім випустив батьків і просто поїхав», - кажуть очевидці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За яйця затиснути водія і просунути з кілометр.
Відповісти
По хліборізці воділі надавати щоби аж спухла, скотиняка така.
Відповісти
Дійсно, а чому так довго виходити і хто дітей малих перший з маршрутки випускає? Водій звісно "козел", але і батьки не кращі!
Відповісти
Це маршрутне таксі а не центрифуга!!! Може ще броніжелет вдівати??? Куда тим ЧОРТАМ летіти??? Якщо воно їде пусте то буде на зупинках по 15 хв втикати поки не назбирає!!! ЯКщо неможна їх зразу замінити на великі автобуси то заберіть в них хочаб касу!!!!!!!!!!!! таким перевізникам в похоронці працювати а не людей по місту возоти!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Їхали ми колись з цим "козлом" так воно так летіло що я вийшла ,а дитину в дверях придавив .Думаю це той самий на 2маршруті він один завше кудись пре
Відповісти
Ми не довго виходили,все це сталося в одну секунду. Ми не можемо з коляскою і ще з одною дитиною пулею вилетіти з маршрутки! Зрозумійте це! А те,що дитина перша вийшла-це так,моя провина.
Відповісти
Я колись перша вийшла а дитину вдарило дверима по плечах,водій виправдався сказавши що дитини не видно і потрібно було її випустити першою
Відповісти
А якщо батьки пeрші виходять,то діти повинні на наступну зупинку іхати по вашому,чи що?На роботу водія маршрутки трeба брати людeй розуміючих,а нe для того щоб за гривнeю гнались.А як хтось будe з лікарні з поломаною ногою іхати,то що вискакувати трeба.Бо водій поспішає?Куди?на той світ?Водіям маршруток—ГАНЬБА!
Відповісти
А тим горе-перевізникам ще й вартість проіізду дозволили підняти...та ііх гнати дрином з міста
Відповісти
Дегенерат
Відповісти
Водій повинен контролювати все. І неважливо чи довго чи швидко людина входить або виходить з маршрутки. Він знав на яку роботу іде. Віни (водії) визять і дітей, і інвалідів, і подилих людей. Завтра цей водій може бути пасажиром а зним їзатиме його дитина. І вона може бути на також зажати. Хотілося б бачити його реакцію.
Відповісти
Може ці особи спецкурси проходять по хамству та наглоті. Може вже пора ім своі " спецкурси" провести?!
Відповісти
Таких батьків потрібно позбавити батьківських прав,дитина вийшла сама,якщо водій такий не уважний,то могло б затиснути любого,а тут дитину!!!Про що думали батьки????Водій не має виховувати чужих дітей.
Відповісти
Про що ви пишете! Ми виходили відразу ж! Брали коляску,другу дитину...і тут двері зачиняються,і маршрутка рушає... Ми і подумати не могли,що таке може статися!
Відповісти
ви вже написали заяву до поліції?
Відповісти
От же ж падлюка!!! Самого затиснути в дверях і волокти по асфальту! А ще хочуть вартість проїзду піднімати! За що? За те, що дітей у дверях давлять?!
Відповісти
Який номер маршрутки ?
О котрій годині та на якій зупинці це було?
Відповісти
Це було о 21:20. Кінцева зупинка біля ж/д вокзалу( навпроти супермаркету).
Відповісти
Чотирирічну дитину треба тримати за руку. Батьки однозначно винні. За 3 ₴ маршрутки завжди будуть небезпечними.
Відповісти
Так, тримати треба за руку 4-річну дитину одною рукою!! а Другою і третьою рукою виносити візок з маршрутки!!! бо якщо Ви, шановні, не знаєте, то однією рукою візок не винести - випаде дитина від того, що він перевернеться!!!!!!! якщо би тато спочатку дитину вивів, а потім вернувся по візок, то вже візок затиснув би дверима!! винен водій!!!! бидлоття,яке не вибігло до дитинки, і не попросило вибачення у батьків!! навіть,якщо він і не бачив те диття і винним себе не рахує!!!!
Відповісти
А коляску за що тримати з немовлям. Водій маршрутного таксі зобов’язаний допомагати пасажирам здійснити посадку і висадку пасажирів які це потребують
Відповісти
Ви думаєтe якщо мама будe тримати за руку,а воно,нe будe дивитись у дзeркало,то нe закриє мамі руки?А воно могло подумати,алe як?якщо нeмає чим думати,що коли вийшла дитина чотирьох років то о 21 годині вона сама іздити нe можe тільки з мамою.Водій,у пeршу чeргу повинeн пeрeконатись що усі вийшли,та зайшли,а тоді закривати двeрі.
Відповісти
Чому батько сварився з водієм, а не визвав міліцію і перевізника по факту
Завтра це може статися будь з ким з нас.
Відповісти
Батько повинен ЧОТИРИЧНУ дитину тримати за руку у транспорті. Однозначно вина батьків.
Відповісти
Я ось не розумію, чи ти водій тієї маршрутки, чи працівник управління транспорту ЛМР
Відповісти
Не викликали поліцію, а дозволили цьому ... водію далі їздити?? Невже так чхати на інших людей? Невже не хочеться захистити себе надалі, а знову проковтнути??
Відповісти
Водії не зобовязані дивитися за дітьми.
Відповісти
Водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ переконатися, що всі пасажири вийшли і лише після цього дочекатися повного закриття дверей і почати рух ТЗ!!!!
Відповісти
Чому батьки відразу не почали реагувати??? Як водій проїхав протягнувши дитину 5 метрів?????? Жах!!
Відповісти
Треба було зразу викликати поліцію=нехай би забрали в нього права і не дозволили більше возити людей .Він повинен був подивитися чи усі люди вийшли а потіи закрити двері
Відповісти
Батьки зреагували відразу!!! Нащо писати таку дурню! А шофер 5 метрів не проіхав,це журналісти вже перебільшили.
Відповісти
Я з дитиною на задні двері взагалі стараюсь не заходити і не виходити:одного разу при вході я дитину перед собою запускаю ,а перед ді мною закриває двері і рушає:то і мала як закричала і як почала гримати,то відкрив я зайшла мав що слухати,а одного разу мене з дитиною на руках затиснув при виході....так що в нас маршрутки це як екстремальні розваги:брудні,ось-ось розваляться,а кожен другий водій хамло))))іх через одного треба карати)))
Відповісти