У Луцьку на Дубнівську їздитиме нова маршрутка

8
7
У Луцьку на Дубнівську їздитиме нова маршрутка
У Луцьку з’явиться маршрут №21, котрий може вирішити проблеми з поїздом на вулицю Дубнівську.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцькради у середу, 18 квітня.

Так, у місті оголосили конкурс на перевезення пасажирів за маршрутом №21 «Центральний ринок – вул. Об’їздна».

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Дубнівська, Об’їздна (місця міжзмінного відстою на вул.Ковельській перед поворотом на вул. Глушець та вул. Об’їздній.

Планують, що новий маршрут вирішить проблеми з поїздом на Дубнівську.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Просили маршрут на Відродження, а зробили знову через центр. Він буде порожній їздити, а скажуть не рентабельний
Відповісти
Так маршрутка нова,чи маршрут новий...це різні речі?
Відповісти
зробіть додатковий маршрут з волі до соборності (1 і 15 довго чекати)
Відповісти
Люди писали петицію і підписували її за встановлення маршрутного сполучення Дубнівська-Відродження, а не за маршрутку в центр, який фактично продублює маршрути # 251 та 151. Получил Ось як завжди- люди підписували одне, а отримали інше.Цікаво, як читали петицію представники виконкому....
Відповісти
вони там що дибіли геть сидять, невже не зрозуміло Дубнівська Відродження....це просто шок....слів не підібрати
Відповісти
Краще маршрутку №4 від ЗАГСА продовжити на Дубнівську через Відродження.
Відповісти
Як місто може агітувати до приєднання навколишні села?! якщо власну інфраструктуру не може забезпечити. Кусок Дубнівської від переїзду і до кільця абсолютно не забезпечений міським транспортом. 1, 251, 151 їздять в центр, для чого дублювати ще один маршрут?!! Люди просять сполучення з 33-м кварталом, 40-м, чи через Відродження, чи через Задворецьку(аналогічно 23 - й, як варіант). Поки надумають, почнуться канікули, - знову почнуть нити що нерентабельно, і записувати пасажирів на листочок )))
Відповісти
Ага, що вирішать, то вирішать. повторять маршрут 251. Просто геніальна ідея і це додуматися потрібно було до такого))))
Відповісти