У луцькому парку через «автоандонів» не могла проїхати пожежна

11
-2
У луцькому парку через «автоандонів» не могла проїхати пожежна
У Центральному парку в Луцьку авто рятувальників не могло проїхати через неправильно припарковані автівки.

Про це у групі "АвтоАндони Луцька" повідомила Катерина Джобулда.

"Ось так тільки що (15.04.18 18:30) пожежна машина не змогла проїхати до парку на виклик через «вдале» паркування автовласників", - пише жінка.

У коментарях очевидці зазначили, що працівник муніципальної варти сказав, що рятувальники їхати на виклик на пожежу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Записати номери отих "донів", і збитки від пожежі списати на власників тих машин.!
Відповісти
Особливо власнику авто з Литви
Відповісти
бьется скло та машину відкочують
Відповісти
Це ж центральний ринок знов мішає
Відповісти
Більшість автомобілів "автоандонів" належить прихожанам молитовного будинку, який виник внаслідок самочинної реконструкції колишнього виставкового павільйону. Тому, насамперед, треба визначатися з подальшим статусом цієї споруди - або узаконювати її як культову будівлю з облаштуванням нормативних парковок, або заборонити проведення богослужінь.
Відповісти
вирішить тільки підвищення ЗП муніципальній поліції
Відповісти
Це приватна власність, не пиши херню коли не володієш інформацією!!!
Відповісти
От вам віруючі!!! Те їм не можна, служити не можна... а таке вичворяти можна? У тих країнах звідки та "вира" до нас прийшла такого люди собі не дозволяють, а українців лише використовують!!!
Відповісти
Розкажи краще яка православна країна процвітаюча!!!
Відповісти
Цю тему мусолять з року в рік. Та закрийте проїзд при в"їзді. Питання зникне.. А то йдеш з дитиною, курява в обличчя від тих машин і вихлопні гази в ніс. Хіба моя дитина такого заслужила????? Та пройдіться вже ви..мож стрункіші станете, а то дупи на пів метра порозїдали . Парк то наша перлина міста , вгомоніться вже.
Відповісти
Підтримую закрити проїзд для всіх крім муніципального транспорту. В Америці пожежникам дозволено відштовхувати автомобілі, які заважають руху пожежного автомобіля. Якщо їде пожежна з маячками, то водії як обшпарені уступають дорогу, бо інакше отримають відбійником та ще й оштрафують.
Відповісти