У Гаразджі - величезний затор через Провідну неділю. ФОТО

8
5
У Гаразджі - величезний затор через Провідну неділю. ФОТО
Дорога, яка веде на кладовище у селі Гаразджа, що під Луцьком, заблокована.

Через припарковані на узбіччях машини утворився затор довжиною до 2 кілометрів, - повідомляє власкор "Волинь24".

Автівки стоять на газонах, тому рух дорогою паралізований. Це, вочевидь, пов'язано з Провідною неділею, адже чимало лучан у цей день їдуть на цвинтарі вшанувати покійних родичів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нема на них міліції!
Відповісти
І жодного копа
Відповісти
"зажралися", вже не хочуть громадським транспонтом ііхати...ех поштрафувати всіх поголовно,оце була б виручка.
Відповісти
А в тебе нема автомобіля і тебе жаба давить!
Відповісти
Навчись їздити по правилах і паркуватись там де дозволено. І тоді тобі ніхто і слова не скаже.
Відповісти
Через припарковані на узбіччі авто, утворилися затори!!!! Автор де логіка?????
Відповісти
Я хочу подякувати місцевій владі за організацію руху транспорту в провідну неділю,особливо тролейбусів.Заїхати і виїхати не було проблем.
Відповісти
Щиро дякую співробітникам поліції, які толерантно розрулювали цей транспортний колапс. Справді, приємно вражений) Не очікував такого розуміння)!
А щодо коментів Greena, Ореста, Лучанина - а можливо стареньких та немічних до могил родичів пішки з Луцька прогнати, аби відразу в Гараджі їх і покласти поруч?
Поліції великий респект)
Відповісти