--> «Як я пропив…Пасху», - Галина Конах обурюється світлинами у соцмережі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Як я пропив…Пасху», - Галина Конах обурюється світлинами у соцмережі

24
-3
«Як я пропив…Пасху», - Галина Конах обурюється світлинами у соцмережі
Відома волинська співачка Галина Конах висміяла людей, які публікують світлини великодніх приготувань та освячення кошиків.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, Галина Конах описала власні спостереження за користувачами Фейсбуку, які, починаючи з четверга почали публікувати фото паски.

«Четвер - старт пасхальних перегонів на тему «do you speak паску ? Yes, I speak - ділюсь рецептом" (у стрічці новин). П'ятниця - десятки фото у різних ракурсах того, що печеться і як печеться й, судячи з кількості того, що печеться, - однозначно, на експорт!», - пише співачка.

У дописі пані Галина назвала традицію освячення паски вдень – наддивною.

«Субота (a.m.) - хронологізм, звісно, у фото, пакування й подальшого освячування пасхального кошика - останнє, до слова, сьогодні можна зробити й посеред білого дня (наддивна традиція, як на мене...) Щодо вмісту, то тут боюся й писати, бо фантазія людей (якщо судити по тому, що останнім часом кладуть до корзини) - з кожним роком не піддається жодному логічному поясненню», - пише вона.

У суботу ввечері, зі слів Галини Конах, люди публікують нормальні світлини. Однак після цього користувачі соцмереж викладають світлини біля спиртного, яке вживають на Великдень.

«На фоні архітектурно зроблених пасок з'явилися не менш цікаві геометричні фігури (назви не уточнюю, та кожна з них має міцність близько 45 крадусів та й випила буде ще не одна за сьогодні ...)», - зазначає Конах.

Вкінці допису співачка наголошує на тому, що наша віра не вимірюється кількістю крашанок й оригінальністю декору, віра у вчинках і любові одне до одного.

«Любі користувачі інтернет-спільнот, чекаймо на нову порцію фотокарток у стрічці новин, на тему: "як я провів" (у кращому випадку) , або, як показує гірка реальність - "як я пропив"... Пасху. Не ті християнські догми вклали у наші голови... не ті.», - йдеться в дописі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А конах хоч розуміє, що вона сказала? Це - велике свято, це культура і історія людей, а без цього не буває нації.
Відповісти
«Відома» волинська співачка, відома чим? Піарить себе як може) нагадує джуліана з мадагаскару... а люди роблять що хочуть, хочуть п‘ють хочуть паски фоткають. А вона що, не пила на свято?
Відповісти
Не Суди, І Судим Не Будеш, в кодної людини своє бачення стосовно святкування Пасхи, і Вам , Шановно Пані, ніхто не давав Права судити про інших- про Себе дбайте
Відповісти
і, до речі, хто Ви є така-Галина Конах- Ви є Свята? Бо тільки Святі Люди мають право щось РАДИТИ!!!! На Радити, так, Іменно- Радити наголошення, все - рівно, ні в цьому , ні в іншому випадку Ви , Вельмишановна Пані, НЕ МАЄТЕ права судити інших- Це ВЕЛИКИЙ Гріх
Відповісти
і до Модераторів- стаття замовлена?? Тільки що поставив Клас попереднім коментаторам - обновив сторінку... і Вуаля- жодного Класу, а мінусів побільшало
Відповісти
А це Конах сидить і кляцає мінуси :)))
Відповісти
Галю, не заздріть.
Відповісти
Хто це така?????
Відповісти
Нормально так бомбануло ))) Протверезіли вже ?)))
Відповісти
Знову накотили. Пішли вже спати.
Відповісти
Не котірую Конах як співачку, але у певній мірі вона права. Всіх вірунів зациклило на традиціях, підмішаних з язичництвом. Як молитись, як хреститись, скоро почнуть "годувати" покійників на кладовищі. Ніхто не хоче вникнути в справжню суть того чи іншого релігійного свята. Бо пересилати пачками ікони у вайбері, це куди простіше і богоугодно)
Відповісти
Я теж не розумі нахріна це все викдладувати у фб, інстанграм, для чого? Але і хто така ця Галя я не знаю. Кожен може писати що хоче але для чого воно в стрічках новин?
Відповісти
Кожен баче, те що хоче знайти. Бджола - мед, муха...
Відповісти
Ти тут це ляпнув?
Відповісти
Якщо господиня вправна і молода до того ж, чому б не похвалитися своїми « шедеврами « у вигляді оригінальної та смачної пасочки ! Про фото з алкоголем, це вже інша історія. Приміром якщо у тебе в руках на фото шампанське « Moët” яке коштує більше як 30 доларів , то це Відразу піднесло тебе до рівню бомонд і еліти! Особисто я ,за - фото зі стравами і рецептами! З алкоголем - ні!
Відповісти
а якщо господиня стара?))))
Відповісти
А хто це? Я імені такої співачки ніколи не чула(
Відповісти
Правильно всe вона на писала, в кого є мозги той і зрозумів про що писалосся і що хотіла вона донeсти до людeй.
Відповісти
Ця пані зрівняла всіх під одну гребінку. До свята всі (навіть хто випиває) і прибирають, і готують, і каються, і звертаються до Бога. А вона в Велике свято облила ВСІХ, хто готує брудом. То ж хай кине камінь... Щось такої реакції на тортики чи іншу кулінарію не зустрічала. Може пані купує продукти в великодній кошик, а мене пекти і крашанки робити бабуся навчила, а її прабабуся. Вони теж ділилися рецептами і передавали поколіннями. І нікому в голову не приходило кидатись із звунуваченнями що всі безбожники
Відповісти
ця невідома пані напевно штунда...з давніх часів кожна господиня старалась зробити найгарнішу паску... вишити самий гарний рушник, щоб похизуватись перед іншими господинями...тепер єра соц.мереж де ми робимо те саме...а чим все це пагано...ця невідома пані теж через фейсбук хоче показатись що вона є і співає, може гарно... може ні... нечула
Відповісти
Відома співачка? Ха-ха
Відповісти
А в яких кабаках вона співає?
Відповісти
Як казав батюшка, не судіть людей, бо кожен буде відповідати за свої гріхи сам . А Ви пані Галина від цього часу будете відповідати і за осуд людей.
Відповісти
Також мені Пасхальний критик знайшовся...!
Відповісти