--> Скандал у луцькому ЦУМі: виселяють другий поверх | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Скандал у луцькому ЦУМі: виселяють другий поверх

21
11
Скандал у луцькому ЦУМі: виселяють другий поверх
У Луцьку у центральному універмазі міста виселяють всі магазини з другого поверху. Натомість приміщення займе турецький магазин "Waikiki".

З власниками магазинів на другому поверсі у ЦУМі розривають договори і попросили покинути приміщення за місяць.

Люди обурюються, що на ремонт витратили багато грошей, зокрема, до 100 тисяч гривень, а зараз змушені йти на вулицю.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому згорів луцький ЦУМ. ЗАБУТИЙ РЕЗОНАНС

Працівники магазинів кажуть, що у договорі оренди вказано, що за місяць до виселення керівництво ЦУМу їх повідомить.

За словами працівниці Тетяни, до 21 квітня всі магазини повинні звільнити приміщення. Якщо ж вони цього не зроблять, на власників накладуть штраф.

Зазаначимо, що на другому поверсі ЦУМу наразі знаходяться близько 20-ти магазинів, у яких працює близько 50 працівників.
Теги: цум, луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
11

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знали куди йшли? Ні? Дали місяць - висиляйтесь, Палиця з вами панькатись не буде!
Відповісти
а що --- мало платили за оренду ? там ціни неймовірно високі .
Відповісти
Нічого страшного, ті самі продавці зможуть влаштуватись в новий магазин, підприємців трохи шкода, але, якщо чесно, особисто я жодного разу там нічого не купила, ціни дійсно ,як в паралельній реальності.
Відповісти
Waikiki -дуже класний магазин, є у Львові в Форумі. Класні ціни і якість!
Відповісти
Ну то ж так, краще купляти і роботу давати туркам чим місцевим підприємцям!!!! Браво ЛУЧАНАМ!!!
Відповісти
Дуже сумніваюсь, що працювати в магазині приїдуть турки. Наймуть наших працівників.
Відповісти
А якщо штрафи не допоможуть-пустять червоного півня!!! Ось тоді швиденько всі повтікають.
Відповісти
Півня повинні пустити тереришні орендарі на довгу згадку.
Відповісти
Може ціни адекватні будуть а не як в Києві
Відповісти
Завжди в Туреччині стараюсь встигнути в цей магазин . там ціни смішні і вибір велетенський.
Відповісти
Це не магазини, а музеї, ціни зашкалюють. Обійдемося. А ось працівникам трудно. Гроші вклали і гуляй, бо комусь так захотілося . Беззаконня.
Живу я в державі де влади немає,
Де кожен хто хоче когось убиває,
Де суду немає, а є лише кара,
Хто грошей немає, той просто лошара.
Хазяин барин.
Відповісти
Якби в новому турецькому магазині були нормальні ціни, то дійсно ми купляли б там. Бо зараз ціни страженно великі, а дивитися немає на що. Таке й на базарі можна купити значно дешевше. Сидять продавці, як кукли, ніхто нічого не купляє.
Відповісти
Вони підприємців за людей в цумі не рахують

Відповісти
от шо ви мелете??? Який ремонт в новозбудованому ЦУМі?!!! Я так розумію що все взагалі в межах закону. В договорі написано що за місяць повідомляють, так і повідомили. Коли договора підписували питань не виникало? То чого зараз кіпіш? Чи ті продавці пожиттєво планували там торгувати?
Відповісти
дивився сайт того "Waikiki". асортимент убогий. ціни - на 50 % більші ніж на базарі. хоча в ЦУМі був один раз після відкриття. більше бажання заходити туди не виникало
Відповісти
Шкода, що не 3 чи 4 поверх, на другому були непогані магазини Оodji , Top Secret, Pretty Girl, Хелена...
Відповісти
Ви дійсно шалена поціновувачка моди та стилю
Відповісти
Кого не вижинуть, всіх шкода підприємців. Це ж все людські кошти, робота. А продавці які там працювали, скільки людей без роботи залишиться?! А ви Oodji вижинуть -горе яке!!! Це ж магазин країни агресора!! Це вас не лякає?
Відповісти
Дуже шкода магазинів,які були на 2поверсі. Знижки були гарні і вибрати було з чого
Відповісти
Volun24 у вас щось недостовірна інформація!!!! 3 поверх вже висилають, а щоб в цьому впевнитися досить зайти в ЦУМ і подивитись.!!!!
Відповісти
В новому магазині турки не будуть працювати, а будуть набирати продавців місцевих.
Відповісти