У Луцьку побили трубою екс-чоловіка Юлії Вусенко, - ЗМІ

16
-3
У Луцьку побили трубою екс-чоловіка Юлії Вусенко, - ЗМІ
У Луцьку вночі напали на екс-чоловіка депутатки Луцькради Юлії Вусенко - Дмитра. Він потрапив до лікарні.

Інцидент трапився опівночі з 29 на 30 березня на вулиці Стрілецькій, - пише Район.Луцьк.

У патрульній поліції підтвердили, що в цей час був виклик на Стрілецьку.

Постраждалого 1982 року народження госпіталізували, через травму голови і гематоми. На місці працювала оперативно-слідча група.

До слова, у чоловіка не взяли жодних особистих речей.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так вони ж розведені
Відповісти
Звичайно, що розведені. Тут же написано, що "екс-чоловік". А чому екс-чоловік лазить по ночах, а не з дітьми бавиться? Пригод на сраку шукає?
Відповісти
Очевидно, труба була поліетиленова? Є таке "армянське" запитання: чи можна хуєм перебити дуба? Можна, але лише при умові, якщо хуй дубовий, а дуб хуйовий. Так і тут з трубою. З поліетиленовою.
Відповісти
Дуже симпатичний, шкода.
Відповісти
А що не можна з хати виходити? Він, що 90літній дід? Пригод на сраку можна знайти і вдома, це просто дурна мова. Побили, бо не сидів в хаті, повний брєд.
Відповісти
А чого стільки гвалту із-за цього. Кожен день нападають на людей, але коли це стосується простих українців то журналістам пофіг. І тут раптом мужлан, з вигляду не хілий, а досить вгодований і тренований, але тільки тому що колишній чоловік Вусенко то треба стільки лайна вилити в стрічку новин. Зупиніть цю хрєнь, бо аж гидко. Хай менше совається ночами по Луцьку.
Відповісти
Що тут коментувати, побили людину, а це-злочин
Відповісти
Можемо сказати хто замовник. Не важко здогадатися. І Савченка не злякались.
Відповісти
А причому тут Савченко? Він що в нього охоронець?
Відповісти
А хто бачив, що трубою? Можливо, битою чи цеглиною? Чи, мо, впав пяний на бруківку? Як у Нікуліна: встрєтілісь, випілі, упал, очнулся - гіпс...
Відповісти
ото насмішили. дуже гарно сказано про дуба. ха-ха-ха
Відповісти
Хіба не ясно, що тут політикою пахне. Дехто хоче показати, хто в місті хазяін.
Відповісти
Із народної творчості хто всрався невістка, так її ж не було, зато халат весить. не приплітайте політику, тут явно замішан бізнес
Відповісти
Якщо труба була газова-били газовики!
Відповісти
А якщо водопровідна, то били сантехніки з ЖЕКу
Відповісти
а довжина труби яка?
Відповісти