Вийти заміж в 33, пожити для себе, а тоді народити – так не буває, - гінеколог Валентин Петровський

26
1
Вийти заміж в 33, пожити для себе, а тоді народити – так не буває, - гінеколог Валентин Петровський
Волинський гінеколог Валентин Петровський розповів, коли жінці варто задумуватись про народження дітей.

Лікар каже, що для кожного регіону є свій характерний репродуктивний вік жінки, - пише "Перший".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лікарі призначають те, що пропонують аптеки, - волинський гінеколог Петровський

"Так, наприклад, узбечки чи таджички, як радянська влада це не витравлювала, але воно лишилось по сьогодні, починаючи з 14-15 років виходять заміж, народжують і т.д. А ми хочемо вийти заміж в 33, ще років 3-5 пожити для себе, а вже потім мати дітей. Але так не буває", - сказав гінеколог.

"Звісно, є вроджені аномалії, а ще був у нас випадок, коли жінка завагітніла у 60 років - зробили ЕКО", - зазначив Валентин Петровський.

Також лікар додав, що за статистикою на Волині кожна п'ята пара – безплідна.

"Зі своєї практики я б навіть сказав, що кожна четверта пара. Ще додав би, до основних причин непліддя у жінок – це вік. Вони спочатку хочуть здобути професію, потім стати твердо на ноги, мати власну квартиру, а вже потім – думати про дітей", - заявив гінеколог.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Питання заміжжя це справа особиста.І! І народжуваність дітей теж є особистою справою!Лікаря це не повинно хвилювати!
Відповісти
Алеж лікпр Вам радить краще в ранньому віці ніж ніколи.
Відповісти

Лікаря хвилює безплідність, потім приходять лікувати.
Відповісти
Лікар повинен бути професіоналом своєї справи!А питання виходу жінок заміж в 33 чи в 40 його не повинно хвилювати!
Відповісти
Так звані коментатори не розуміють, що каже і що рекомендує лікар. Він нічого не хоче від жінок, не тягне їх в ліжко, а веде мову про те, що на усе є свій час і все треба робити своєчасно. В цей перелік входить і термін дітородності жінки. Не тоді, коли вона вигуляється, вишкребе в гінеколога кілька майбутніх дітей, а потім їх просто не буде, а тоді коли для народжування найбільш сприйнятний час і коли плід буде найбільш здоровим. А віктор свою дружину, якщо є така, хай запліднює навіть тоді, коли її виповниться 60 років.
Відповісти
Цілком з вами згоден.
Відповісти

ЯкЩо грамотно зробити аборт,то жінка може завагітніти,виносити і народити здорове дитя!
Відповісти
Напевно, маєш "бізнес" на абортах. Потенційний вбивця. Бог не приходить карати битою. Він по-іншому карає
Відповісти
Заміжжя то таке діло,йде питання про народження дітей у пізньому віці.
Відповісти
І у пізньому віці народжуться розумні діти,навіть генії.
Відповісти
Так гінекологу і не має особо діла до того коли ви виходите заміж і чи виходите взагалі! В даному випадку його хвилює висока кількість бездітних пар, а також високий ризик народження дітей з хворобоми і вадами.
Відповісти
Із якого це часу Петровського хвилюють такі питання?
Відповісти
Це Ви про меншого ?
Відповісти
В якому віці народжувати кожна жінка вирішить сама!.
Відповісти
Дитина не повинна бути байстрюком!От тому жінці потрібно мати надійного чоловіка,щоб народити дитину і належно її виховати!
Відповісти
На все свій час , без пори як кажуть старші люди нічого не буває.Справа кожного в скільки виходити заміж і народжувати дітей, лікар звичайно рекомендує, але є різні життєві ситуації, від яких ніхто не застрахований, і краще народити в 35 ніж взагалі жити без діток, чому за кордоном більшість жінок народжують після 35 цілком здорових діток, а хвору дитинку можна народити і в 20 і в 25 на все воля Божа.
Відповісти
Якщо лікаря хвилює бездітність пар,то нехай цей лікар і подумає,як лікувати безпдідність!
Відповісти
Він каже правду. Яких ви хочете народити здорових дітей,коли спите з ким плпало з 15 рлків.Та зробите по кілька абортів і ще хочете народити,і ще здорових.Зараз мододь неадекватна,веде неблагополучний спосіб життя,не задумуючись про наслідки,понапиваються і коять жахіття.А Бог все бачить-ось вам і розплата.Спочатку жийте по-Божому -ось тоді будуте мати добро.Таке невпорядковане сексуальне життя ,як зараз веде молодь ще світ не бачив.
Відповісти
От вам і ранній вік!Бо в 33 жінка розсудлива і готова стати матір'ю!І така жінка дасть життя дитині повноцінне і виховає дитя належно!У сім'ї дитина виховуватиметь ся так як слід!
Відповісти
Тобто ви всі такі правильні... і генії родяться у тих хто пізно родить.... це все неправда. Тобто я чи мої діти чи діти тих хто родиа з 20 до 30 років вважаються тупими чи простаками.
А ви взагалі знаєте чим розплачуються діти за свою геніальність.? Давно вже доведено що найвидатніші генії мали дуже серйозні не виліковні хвороби мучилися самі і їм був потрібний постійний нагляд. І взагалі якби я не родилаб у 23, 26 років А чекалаб до 30 то тоді точно не родилаб по стану здоров'я хоча до вагітності я була здорова. Ніхто не каже родити в 15. А материнство це інстинкт він або є в жінки або його взагалі немає. А звідки в жінки буде той досвід в 33 якщо вона до того окрім себе не гляділа????
Коли жінці народжувати це її справа. Але коли її за 30 і вона має проблеми з якими медицина безсила тоді ця жінка немає права винувачувати когось якщо сама у свої 20 бігала за кар'єрою. Бкзпліднісь майже не виліковна тут тільки боже благословення допоможе чи штучне запліднення або сурогатне материнство.
Відповісти
Що за єрунда?.Маразм!
Відповісти
Відповісти
Хєровий гінеколог
Відповісти
Хочу написати одну історію як я прийшла в загс до подружки на каву..За 15 хвилин я таке надивилася що в кіно такого не побачиш.Приходить маманя років 23 реве зі старту позбавляйте позбавляйте батьківських прав 2 роки як по розводі жодного разу не явився забув за дітей було день народження в одного і в другого то не батько то алкаш.Незнаю що її там радили працівники але тут заходить друга дама,розпасло як льохах після тих родів табака певне як макітра плаче і каже хочу подати на розлучення жіночка працівник дає її бумажку і каже пишіть причину ,дама каже ну яка причина п'є,б'є ,грошей не заробляє ,буває що ночуємо з дітьми по сусідах ,пані питає скільки років ви в шлюбі та 4 але шкодую бо хіба життя собі спортила аво думала народжувала другу дитину може він зміниться і прийде до себе та де нічого не допомогло і терпіла бо хто мене захоче з двома дітьми мені тільки 22 роки.Дівчата і жіночки щасливим бути ніколи не пізно поживіть для себе то є моя думка.Але як моя подружка вийшла заміж і поперла в Польщу на полуницю збирати каже Оля як я раком протеоепала цицьками 3 кілометри я не хотіла ні чоловіка ні сексу ні женячки.Отак за один день неможна змінити своє життя але можна змінити думку яка назавжди змінить твоє життя.Я також в 20 років зустрічалася з хлопцем потім я його залишила аж через 6 років я зустріла іноземця ми об'їздили всі моря багато держав а з моїм ідіотом біда клепає на всю катуху вже четверте вивалилося я жодного разу не пожаліла що залишила клепальника пердоль...ника.
Відповісти
Що? Вже стільки на війні погубили людей, що потрібно включати пропаганду плодячки? Принижувати жінок і незважати на їх право вибору? Ну-ну! Ще жодна країна, яка пішла таким шляхом, нічого доброго тим не добилась.
Відповісти
Життя складна штука. Тому Неварто обговорювати жінок, які народили в 20 і в 35. В кожного своя історія. Складно зробити все по плану: заміж в 20 і одразу дітки. Іноді ти хочеш щоб так було, а чомусь невиходить. І ти борешся, просиш в Бога, бігаєш по лікарнях і нічого. А час минає. Навколо всі думають що тобі вже за 30 а ти типу нехочеш дітей і живеш для себе. "ситий голодного незрозуміє" і що твориться в душі жінки котра всім серцем бажає стати мамою. І ніхрена вона не гуляща була. А просто вийшла заміж і стукнулась з проблемою, якою бореться довгі роки і старається невтратити надії., коли вже у відчаї. У кожного своя доля час коли приходить бажана вагітність. Дітки народжені в батьків, яким вже за 35 нічим негірші, народжених у 20. Вони бажані і любимі. На все воля Божа.
Відповісти