У Луцьку лоб в лоб стукнулися маршрутка і авто «на бляхах». ОНОВЛЕНО

12
-4
У Луцьку лоб в лоб стукнулися маршрутка і авто «на бляхах». ОНОВЛЕНО
У Луцьку на вулиці Архітектора Метельницького на повороті на вулицю Глушець зіткнулися маршрутка та легковик на єврореєстрації.

Аварія трапилася у понеділок, 26 березня.


Водій "Форду" на польській реєстрації порушив правила дорожнього руху і в'їхав у маршрутку "Луцьк-Локачі-Конюхи". У автобусі були пасажири, які після аварії вийшли з транспортного засобу.

У результаті аварії маршрутка та легковик зазнали значних механічних ушкоджень.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Яка різниця на яких номерах авто. Якщо за кермом олені.
Відповісти
різниця в тому,що бидло на бляхах не дотримується ПДР, бо не знає їх, та не боїться відповідальності
Відповісти
Які там номери прикручені,в зайцевої номери були Українські , що помогло?
Відповісти
От ви пишете,що не знають ПДР,тому і порушують.А що?пдр питають при покупці машини?чи при отриманні посвідчення водія??Думайте головою.Вистачає тепер баранів на будь-яких номерах
Відповісти
Мінус один бляхар, плюс один пішоход. Раз пішоход - нам добре
Відповісти
Машину купив посвідчення водія купив а іздити не купив.
Відповісти
У цих 'блях' хтось перевіряє чи є посвідчення? Вони або повністю відморожені, або про правила тільки чули.
Відповісти
А саменький весь такий чесний та порядний, бабусь на переходах пропускаєш! Ай да молодець.
Відповісти
губернатор з ними розбереться
Відповісти
і з тобою тоже бо ти рагуль бульбаш
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SuOylOaPfRk зустріч влади з бляхарями, на якій обговорюють яку ж причину повідомити чесним платникам податків, шоб їх жаба не задавила коли виключно порушникам-єврономерам дадуть "разову акцію" на розмитнення
Відповісти
777 бидлом може стати і українська реєстрація і кожен з нас під Богом їздить)))
Відповісти