У Луцьку через Інстаграм продають наркотики

12
1
У Луцьку через Інстаграм продають наркотики
У соціальній мережі Інстаграм створили сторінку для продажу наркотиків у Луцьку.

З’явилась сторінка у неділю, 18 березня.

Її власники пропонують різні види синтетичних наркотиків. Працюють зловмисники за відомою схемою «закладок». Покупець надсилає гроші на картку, а продавець залишає товар у заздалегідь визначеному місці.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Наркопритон під міськрадою і бомжі-пілігрими: 9,5 годин із життя нічного Луцька

Нагадаємо, у лютому цього року у Луцьку розвісили рекламу інтернет-магазину з продажу наркотиків.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І знову журналісти бачать злочини, повідомляють про це, а поліція нічого не бачить і не знає. А якщо зробить вигляд що знає то це ж треба перевірити факти занести справу до єдиного реєстру провести слідчі дії. Але ж хабарем там не світить. Та ну ті наркотики. Краще самим продавати, зиск більший клопоту меньше.
Відповісти
На Кромбергу на території бариги торгують наркотою.
Відповісти
Все під контролем.
Відповісти
В якому смислі? Чи ви про розподіл прибутків "під контролем"?
Відповісти
Зупинити виробництво, продаж і споживання наркотиків, поки не вдалося нікому в світі. Але, регулювати (не розподіляти прибуток), а саме регулювати неприпустимість розростання до національних масштабів, взяття під арешт дрібних безбашенних і безглуздих розповсюджувачів, які штовхають "брудний товар", поступове зменшення споживаючих шляхом направлення на лікування початківців і стежити за регулярним доступом до наркотиків закоренілих (щоб виключити можливі тяжкі злочини в пошуку ними зілля) - це і є взяти під контроль .
Відповісти
буду сподіватись, що це правда
Відповісти
А де наш БНОН який недавно отримав нові машини, він повинен боротися з цим. Чому не затримують бариг, які вже зовсім знахабніли і гублять наших дітей цією гидотою. ГАНЬБА!!!
Відповісти
Як БНОН може боротись проти того що приносить дохід. Як кажуть пчоли проти меду не підуть.
Відповісти
Вже давно немає ОБНОНа. Навіть Департамент протидії наркозлочинності розформували.
Відповісти
Пане опер територія кромберга і є контрольованою територією поширення наркотиків? Охорона прохідної і справді непогана ну а далі......
Відповісти

Unbelievably user friendly site. Tremendous info offered on couple of clicks.
Вижте и страницата ми

https://www.bitanlaw.co.il/2016/01/31/court-can-go-wrong/scan0434_000/ създател на връзки

=777?
Відповісти

Very good Web-site, Keep up the useful work. Many thanks!
Вижте и страницата ми

https://blog.w3rq.com/index.php?title=%D0%94%D0%BE%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%97%D0%B0_%D0%A1%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5_%D0%9D%D0%B0_%D0%96%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5_%D0%9E%D1%82_%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0_%D0%97%D0%B0_%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8 трафик на сайта

=777?
Відповісти