Дитя затисло дверима: у Луцьку маршрутник не впустив матерів з дітьми

14
-5
Дитя затисло дверима: у Луцьку маршрутник не впустив матерів з дітьми
Водій луцької маршрутки №24 не впустив матір з маленькою дитиною в колясці до автобуса.

Про цей інцидент журналістам "Волинь24" розповіла учасниця події Інна Сачук.

За словами жінки, усе сталося 11 березня о 20 годині поблизу супермаркета "Сатют", що на 40-му кварталі.

"Я підійшла на задні двері з коляскою, але водій їх не відчиняв. Моя кума зі своєю дитиною зайшла на передні двері з проханням відчинити задні. Водій почав питати, куди ми їдемо. А коли почув, що на Воз'єднання, то сказав, що задні двері не працюють", - каже обурена жінка.

Під час цього один пасажир обурився і сам відчинив двері, натиснувши на спеціальну кнопку біля водія.

"Водій почав зачиняти передні двері, вони притиснули дитину моєї куми", - зазначила жінка.

Опісля, деякі пасажири почали виходити і фотографувати номери маршрутки.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та норм
Відповісти
На коврик до Губернії!!! Вже один поїхав волонтером
Відповісти
По 5 грн захотіли су.и? Адекватних водіїв наберіть, автопарк нормальний запропонуйте, а тоді рота розкривайте!
Відповісти
По 5 мало-давайте 6
Відповісти
Во во, братюнь
Відповісти
Нормальні водії вже за кордоном а там зараз за кермом молоковознікі підвозчики з сіл.
Відповісти
Бидло галіме,тварі невиховані)Воділи х****ві!!! Х** вам в рот,а не 5грв))))
Відповісти
Шумахері, гоняться за гривнею і порушують всі правила. Штрафи давати і ціну від якості обслуговування. Тоді й побачимо, скільки вони отримають. 2 грн.
Відповісти
Більшість маршруток не обладнані для перевезення колясок.Коли там знаходиться коляска, то перекривається доступ до 7 сидячих місць .Не виправдовую водія,але в Хмельницьку, наприклад багато 'спрінтерів' їздять.Цікаво,як би ви туди коляску засунули.Та й на Воз'єднання багато транспорту їде,це не кінець маршруту,можна було б і зачекати на ту маршрутку,де ззаду є місце на коляску,або скористатись тролейбусом.
Відповісти
У же давно треба змести ці маршрутки . Давай тролейбуси з чітким , графіком. О 20 год. уже годину добру треба чекати тролейбус.
Відповісти
Це скільки маршруток потрібно прочекати?на Гпз мабуть пів дня простоїш поки дочекаєшся!Тай не сам стоїш,а з непосидами,просто ще мабуть своїх дітей немаєте,або вже виросли!
Відповісти
Всюди, де прокладені тролеї, маршрутки прибрати. Проїзд для всіх категорій платний. Якщо такі щедрі, то монетизуйте пільги, якщо ні, то нефіг роздавати пільги наліво і направо. Таких уху ївших водіїв після кількох попереджень пожиттєво позбавляти права пассажирських перевезень. На кожному рейсі маршруток, одну з можливістю перевезення колясок і неповносправних у візку. Данну маршрутку позначити відповідним кольором у трекері Мак.
Відповісти
От гнида,вже мені з такою ситуацією прийшло письмове повідомлення від водія,він виявляється мене з коляскою не висаджував,....одним словом я винна,і що тут доказувати,їм тільки плати побільше!!!Не всі звісно такі,але якось неприємно!
Відповісти
На таких горе-водіїв маршруток треба складати протоколи, накладати штрафи та виганяти з роботи. На каторгу їх, а не людей возити!!!!
Відповісти