03 жовтень, 2018, 11:48

Памфлет про сектантство, або Як у Рівному з’явилась небезпечна секта – «Коло брехунів»!

З цілком достовірних джерел, близьких до Міністерства підземних справ держави Моксель, з кіл, близьких до радників її великого царя Пу Піна, патріотам України стало відомо, що у Рівному з’явилось відділення підступної секти – «Коло брехунів»!

Ця небезпечна секта в усьому світі десятками років маскується під журналістів і намагається впливати на суспільну думку шляхом поширення «найправдивіших» матеріалів із всесвітньої мережі ОБС (одна баба сказала), видаючи їх за журналістику. Адепти секти проникли в усі засоби інформації і множать свої безальтернативні матеріали з надзвичайною швидкістю, повсякчас черпаючи їх із вузлових точок мережі ОБС.

З кіл, наближених до керівництва Рівненського відділку секти, та від тих диваків, які відмовляються входити у «Коло брехунів», надходить інформація: сектанти обожнюють зелені папірці та осіб, які намагаються їм ці папірці вручити за виконання якихось, потрібних їм, інформаційних послуг.

Тому якщо у вас виникли політичні, бізнесові, сімейні чи особисті проблеми, чи ви сумніваєтесь, у який спосіб зрадити Батьківщину, проте маєте зелені папірці – ви клієнт секти! Якщо у вас таких папірців немає, то, як кажуть знавці сектантства, варто звернутись у Міністерство підземних справ Мокселя з відповідним проханням, через мережу його агентів в Україні.

З неперевірених джерел відомо, що сектанти крутяться у прес-центрах і редакціях ЗМІ, де проводять свої дивні ритуали – одностороннє та нахабне навіювання читачам, глядачам та слухачам замовленого.

Говорять, що у них є герб, на якому зображена чи то людина з мікрофоном, чи то мавпа з гранатою, яка символізує силу четвертої влади.

Як кажуть знані міжнародні психологи, впізнати сектантів з «Кола брехунів» серед журналістів не становить особливих труднощів, бо їх видає таке:

- замовну інформацію вони миттєво кидають в інтернет, без перевірки достовірності, без аргументів, без мінімального пошуку правди;
- надто люблять смажене, особливо брехню, плітки, неймовірні новини з системи ОБС, бо такий товар добре продається;
- вони уникають поміркованості і поваги до чужого достоїнства, бо вважають: публіка з’їсть усе, що вони їй підсунули (опоненти ж швидко відповісти не зможуть!);
- паритетність думок вважають старомодним моралізуванням, яке полишає журналістику бізнесової живості (продажності);

Українські патріоти говорять, що Міністерство підземних справ Мокселя дуже задоволене роботою відділку секти «Коло брехунів» у Рівному. Воно вважає таку роботу прикладом для поширення по всій Україні! До того ж, українських журналістів і громадських діячів не згодних з такими оцінками, Міністерство виловлює і направляє на стажування за полярне коло своєї країни, у спеціальні тренувальні заклади, щоб вони остаточно зрозуміли могутність та велич Мокселя.

Міністерство підземних справ сусідньої країни хоче поширити практику стажування на всю Україну, через що досвід «Кола брехунів» у Рівному воно готово ставити у приклад журналістам усієї Європи та Азії.

Міністерство наполягає: у журналістиці головне – гроші! Тому не думай, що верзеш! Поширюй те, що замовили! Обожнюй зелені папірці та накопичуй їх у будь-який доступний спосіб! Бо мета визначає засоби! «Зелене братство» з тобою!

І під кінець.

Українці, а ви як думаєте, чи взагалі існує така секта? І чи серед журналістського корпусу України є сектантські осередки «зеленого братства»?

Також цікаво знати, що з приводу виконання норм журналістської етики у середовищі засобів масової інформації думають порядні та патріотичні журналісти у Рівному? Чи зможуть вони змінити ситуацію у рівненських ЗМІ на краще? Як гадаєте?

За матеріалами з інтернету
https://site.ua/lyubi.ukrayinu/13833/

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Також цікаво знати, що з приводу виконання норм журналістської етики у середовищі засобів масової інформації думають порядні та патріотичні журналісти у Рівному?"- Це треба питати у професійних журналістів, а не тільки у "порядніх і патріотичних". Я не журналіст, але вважаю професіонали зможуть в змінити ситуацію у рівненських ЗМІ на краще.
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».