Новини

Перевізники погрожують лишити лучан без маршруток

Луцькі перевізники заявили, що працюють тільки через те, що надіються на найближче підвищення вартості проїзду в місті.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у середу, 17 жовтня.

Нагадаємо: Луцькі перевізники стверджують, що в обласному центрі Волині потрібно підняти вартість проїзду до семи гривень.

Після цього лучанин Федір Товстанюк зареєстрував петицію проти такої заяви перевізників. Лише за дві доби петиція проти підвищення вартості проїзду в маршрутках Луцька набрала 401 голос при необхідних 300.

Так, директор приватного акціонерного товариства «Луцьке АТП 10701» Сергій Дьомін розповів, що перевізники працюють тільки тому, що надіються, що найближчим часом піднімуть вартість проїзду.

«У нас навіть при ідеальній роботі підприємства заробітна плата водія не може перевищити більше 150 доларів. При багатьох зверненнях громадян, які перш за все вказують на недоліки нашої роботи ми прикладає всіх зусиль, щоб перевезення стало кращим. Але це нереально, бо ми працюємо собі у збиток», - розповів перевізник.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Банка з шпротами і лопатою в спину: лучани масово жаліються на маршрутки

Він додав, що молоді водії не хочуть працювати за 4500 тисячі гривень заробітної плати. Більшість з них їдуть на заробітки за кордон – у Естонію, Латвію, де мінімальна зарплата, за словами Дьоміна, більше пів тисячі євро.

«Лучани не можуть очікувати покращення, бо ситуація тільки погіршується. Коли запроваджували тариф 5 гривень в нього закладався граничний розмір вартості пального – 23 гривень, а зараз вона становить більше 30-ти гривень. Більшість маршрутів зараз є нерентабельними. Ми працюємо тільки через те, що завтра можуть підвищити вартість проїзду», - заявив перевізник.

Натомість, член виконавчого комітету Ігор Алєксєєв зазначив, що йому не подобається ультиматум перевізників, мовляв не можна лучан лишати без маршруток тільки через те, що мерія не підвищує вартості проїзду.

«Перш ніж складається враження, що ми ставимо ультиматум, ми попереджаємо владу. Перше звернення було десь чотири місяці. Те, що ми звертаємося до суду – це не від хорошого життя. У нас просто немає грошей існувати», - пояснив Дьомін.