Хто на Волині платить працівникам 10000-15000 гривень зарплати

18
-22
Хто на Волині платить працівникам 10000-15000 гривень зарплати
Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк повідомив, які підприємства краю пропонують своїм працівникам європейські зарплати.

Про це йшлося 2 лютого під час прес-конференції у Волинському обласному центрі зайнятості.

За словами Романа Романюка, в області є декілька потужних підприємств, які дають хороші соціальні гарантії своїм працівникам і середню зарплату у 10-15 тисяч гривень: «СКФ Україна», «Модерн-Експо», «Кромберг і Шуберт», «БРВ-Україна», «Кроноспан», «Мотор».

«Це підприємства, які найбільш успішно розвиваються і пропонують достойні європейські зарплати», - зауважив він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-22

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щось вони до европейських недотягують
Відповісти
вирахуйте біля 1500 податку і порівняйте умови праці...
навіть якщо й не робити цього то це не є європейською зарплатою..
Відповісти
З 15000 податку буде3000.
Відповісти
500 доларів - це європейська зарплата?)))
Відповісти
А 180??????
Відповісти
А в мене 150 але я ще людей обдурює на 200
Відповісти
Така хороша зарплата на заводах, але чомусь всі хочуть працювати в кабінетах. В чому причина? Ідіть на великі гроші. Слабо? Там треба від дзвінка до дзвінка, в туалет і обід по графіку і нічого не вкрадеш.
Відповісти
ще забули про "Луцьктепло" де адміністрація отримує 12-15 тис гривень зарплати, у той час, як рядові робітники 3-4 тис гривень
Відповісти
В бібліотекарів не нижча,чистота,коври,кавуся
Відповісти
Ага середня на модернізацію 12 а мінімальна 5-6тис.
Відповісти
Нічого вас роботодаці уже не спасе. Люди втікайте далеко в Європу ваші діти вам подякують в майбутньому.
Відповісти
Усьо ворьйо
Відповісти
Коли Гройсман приїджав йому теж таке трусили-фуфло.
Відповісти
Це працівники з вищими посадами отримують, а не звичайні раби!!!
Відповісти
На модернізацію середня зарплата 5--6 тис . Не обманюйте народ.
Відповісти
На кроноспані платять 10.000 але,хворіти не можна.перший кандидат на виліт.
Відповісти
А де хвалений "Богдан"? А ось він. Де? В дупі. Задумано, втілено, наї.нулось.
Відповісти
Ще торговим платять не погано.
Відповісти