--> У Луцьку біля «Шайби» авто на «бляхах» збило людину | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку біля «Шайби» авто на «бляхах» збило людину

15
-1
У Луцьку біля «Шайби» авто на «бляхах» збило людину
У Луцьку біля нічного клубу Big Room автомобіль збив жінку. Постраждалу забрали в лікарню.

Про це повідомляють Волинські Новини.

Випадок трапився ввечері 16 січня, на проспекті Відродження поблизу нічного клубу Big Room (колишня "Шайба", - Ред.).

Як зазначає видання, водій Audi A4 на польській реєстрації не встиг зреагувати і збив жінку.

Постраждалу віком до 25-ти років, яка за декілька метрів від пішохідного переходу переходила дорогу, при свідомості, але з травмами, госпіталізували до лікарні.

Теги: аварія, дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Для того шоб встигнути зреагувати - треба їхати з дозволеною швидкістю
Відповісти
Вангую ботів автоєвросили, які будуть кричати шо бляхі не прі чьом. Як не странно водій не втік, ше якшо не бухій - то вообщє чудо
Відповісти
А при чому в назві біг рум так і не зрозумів?
Також в який час трапилась пригода ? Якщо потерпіла переходила "за декілька метрів від пішохідного переходу переходила дорогу" то скільки це "декілька". Я не захищаю водія, але щось стаття надає мало інформації.
Відповісти
Поки не буде порядку з тими проклятими авто на євро номерах, порядку на дорогах не наведе ніхто.
Відповісти
Бачу ти своїм умом навіть на євробляху не заробив)
Відповісти
По чому ти таке бачиш?
Відповісти
На першій фотографії видно знак пішохідний перехід, можливо водій збив на переході та зупинився вже за ним. Перед пішохідним переходом адекватний водій знижує швидкість.
Відповісти
Не перестаю дивуватись чому ті жіночки стали масово лізти під колеса. Дорожіть життям! Будьте обережні на проїзджій частині! Свою опу зупинити легше ніж тонну заліза, яка б швидкість у неї не була-вона постраждає найменше! Ледь не щодня під колеса потрапляє чергова " мадам". Хіба так важко зупинитись і пересвідчитись в безпечності виходу на дорогу?
Відповісти
З іншого боку водії теж мають бути обережнішими, якщо погане освітлення вулиці - значить потрібно їхати помаліше, на випадок оленів на дорогах... Сидіти то водію, а навіть якшо не сидіти то гріх на душу. Тонну заліза зупинити важче, і це потрібно усвідомити в першу чергу водіям! Хіба так важко їхати з адекватною швидкістю шоб встигнути зреагувати на небезпеку?
Відповісти
Статтю потрібно було назвати так :"Ще одна в капішоні і в навушниках, вибігла під колеса авто."
Відповісти
Новий тупий бабский флешмоб. Мінусують "бляхи " броском на амбразуру.
Відповісти
Чому у всіх аваріях за участі "блях" у вас вині бляхи???!!а не пішоходи які не знають "прав та обов'язків пішоходів" пункт 4 ПДР. та перебігають чи переходять дорогу в місцях яких їм хочеться, а не в яких треба. Не раз у Луцьку бачила як бабулькі побачивши потрібний їм тролейбус на зупинці летять зі швидкістю 50 км. де попало хоча через декілька метрів є пішохідний перехід!!!!Щось автор даної статі не багатомовний . Певно тому що водій на "бляхах" не втік з місця пригоди і на диво був тверезий! ???
Відповісти
Додаю до свого попереднього посту:::
4.14. Пішоходам забороняється:
a) – виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) – раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) – допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г) – переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) – затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) – рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Відповісти
Та ви вже за...лише антибляхарі, як ви тупі і готові віддавати останні гроші в державу, то в перед, бляхар не бляхар, все залежить від людини, а ті дол...йоби на укр номерах збивають, то що вони хороші. Стадо баранів порошкових
Відповісти
АвтоЄвроБот
Відповісти