--> Губернатора Волині таки звільнять, - нардеп Гузь | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Губернатора Волині таки звільнять, - нардеп Гузь

23
-1
Губернатора Волині таки звільнять, - нардеп Гузь
Голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика таки мають «попросити» із займаної посади.

Про це у коментарі «Волинь24» заявив народний депутат Ігор Гузь.

Нагадаємо, раніше нардеп стверджував, що головою Волинської облдержадміністрації у першій половині січня, ймовірно, призначать екс-замміністра МВС Олександра Савченка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Голова ОДА Володимир Гунчик прокоментував чутки про своє звільнення.

«Я не хочу коментувати ці речі. Я писав у пості, що, на мою думку, усе відомо наяву. Ці рішення будуть оприлюднені. Але я не в Адміністрації Президента працюю і не знаю, буде це 15 січня, чи 20 січня, чи пізніше», - зауважив Ігор Гузь.

Він наголосив, що кадрові зміни «без сумніву» відбудуться.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Параноя . Колись і Палиця піде з Волині і ти не будеш депутатом...
Відповісти
Колєга, всі ми колись помремо.
Відповісти
Новина - шонібуть.
Відповісти
а то шо таке? кого не поставлять губернатором - для Гузя всі не такі! Клімчук був поганий, Гунчик - поганий, потім і Савченко буде поганий, і так до безкінечності,поки Гузя не призначать на це місце. Ото заживем!!!!!
Відповісти
Ну давай тобі Башкалєнка вернемо.
Відповісти
"...не знаю, буде це 15 січня, чи 20 січня, чи пізніше" - цим все сказано! :)))
Відповісти
Тренда той Гузь. Аби попіаритися і своїх людей скрізь протикнути. А толку ніякого.
Бідний депутат в декларації бо на лівих людей все поставлено.
Відповісти
з Гуся толк один - "фуа-гра"
Відповісти
А якго року.. Чи пустослов вже Гузь?
Відповісти
Гузяку - на гілляку
Відповісти
не знімуть, а підвищать!!! його ж у Міністерство забирають!
Відповісти
Ага, в Міністерство автомобілебудування і порошенколюбства
Відповісти
йому всі мішають хто не танцює під його дудку.
Відповісти
Та заберіть вже того Гунчика. Задовбав всіх.
Відповісти
Абсолютно раціональний прогноз. Не розумію, чому всі на Гузя накинулися.
Відповісти
Шахта 10 досі не збудована.
Всьо, давай дасвіданія, губернатор.
Відповісти
Гунчик - це прикра випадковість для Волині. І щоб не казав Гузь, але такого губернатора краще куди-небудь та й подалі з Волині. Нехай ще і в міністерстві порядок наведе, ой, кому він там потрібен.
Відповісти
То в якому міністрестві в нас порядок, що туда През направляє Гунчика ?
Відповісти
Мені нема за що сказати дякую Гунчику.
Відповісти
Гунчик нехай би керував може заводом. Скільки можна Волинь тянути вниз. До Гунчика - Волинь постійно у лідерах, а тепер, куди не глянь - скрізь ступенька знизу(
Відповісти
У Нововолинську Гарант купив Оснастку. Чи не міг би він надіслати сюди пана Володимира для керівництва заводом?Завод правда, поки стоїть, але можна було би тут випускати хоч рошен, хоч богдан. А заодно поміг би Гузю тут побороти корупцію і Сапожнікова.
Відповісти
А от я чомусь відчуваю, що пана Гунчика на мери пхатимуть, а то чого сьогодні в Прилуцьке поїхав??? І про проблеми міста заговорив???
Відповісти
Два сапога-пара
Відповісти