У луцькому дворі автомобіль вимазали фекаліями

27
5
У луцькому дворі автомобіль вимазали фекаліями
у Луцьку, автомобіль, який неправильно припаркували, вимазали фекаліями.

Світлинами авто поділився у Фейсбуці Олександр Сорока.

На фото - позашляховик Шевроле Блейзер, який передніми колесами заїхав на газон. Можливо саме така поведінка водія обурила сусідів, які і вирішили помститись.

Останні вимазали фекаліями лобове скло та дверну ручку машини.

Подія трапилась у дворі на вулиці Шухевича.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай би краще собі пику вимазали робінгуди. ...В поліцію потрібно дзвонити ,а не дурістю займатися.
Відповісти
рагулячий луцьк падає все нижче і нижче у вигрібну яму.
вражає тупість одобрямсів. мозку нуль.
Відповісти
А чому це робити як миші . Недопатріоти викличіть поліцію хай розбирається
Відповісти
А поліціі нас*** ти на тих ***донів,тому громада і так робить!
І правльно зробили!
Відповісти
якщо влада не карає злочин тоді береть народ і приходить самосуд\суд лінча бо вже всі це діло остопи*ло в тому дворі провели ремонт дороги бордюрів і газону навели лад а воно бере і нищить сам собі. добре що не цеглину у лобове закинули
Відповісти
Правильно зробили. Гавнюки розуміють тільки через гівно. Ще б на Чорновола, 10 дві Тойоти вимазали, бо повністью перекривають тротуар
Відповісти
сори... Чорновола 14
Відповісти
Щеб забудовників натовкти головою в гамно, щоб будинки 9-ти поверхові мали стоянки впринаймі по паркомісцю на квартиру а не так як зараз по 30-40 на весь будинок з 3-4 ма підїздами! І тоді відпаде проблема паркування сама собою!
Відповісти
А забудовнику за кожне паркомісце треба платити,і це не квартира яку продадуть,а йому зайві витрати непотрібні....
Відповісти
Оце по нашому, ще б мусарам пики понамазували-дармоїди лише
Відповісти
Машина синочка зам нач. колишнього ДПС. Там і татечко так само любить колесом на траву заїхати.
Відповісти
то виходить сімя говнюків?
Відповісти
Не виходить,а так воно і є!!! Г.... вищого гатунку
Відповісти
А що та сім’я вам зробила , що ви її г*вном обливаєте?
Відповісти
На Українських бляхах... Позор)
Відповісти
І де ж той газон? Просто срач як і всюди!!!
Відповісти
Ви сука дибіли? По планах цього двору там повинен скоро бути асфальт і так повинні будуть всі паркуватись!!!!!
Відповісти
Ти памороком.Знаєш чого там трави нема і болото?Бо так гамнюки паркуються.Ти жигою на ту бардюру не вийдеш!Нахрєн пишеш що так мають паркуватися в проЄкті.Ти розумієш що номерний знак 1234 кохтує як твоя халабуда
Відповісти
краще б схавали те гівно,хто це зробив,дебіли кончені
Відповісти
То пойідь ісхавай (Смачного)
Відповісти
Відповідь Місцевому: По-перше бордюр повинні зрізати тобто робити меншим, по-друге якщо кожен в будинку припаркує там свою Жигу то ніхто не те що не проїде а й не пройде, а так як паркується цей гівнюк(як ви його охрестили) місця стає більше позаду нього. І таким чином там можна буде пройти і навіть проїхати не боючись когось зачипити.
Відповісти
Взагалі таке зробити "ПРОСТО ЗАНАДТО". Ніхто навіть не задумується про моральні принципи... Зробити ТАКЕ людині. Висновок: не люди, а бидло.
Відповісти
Свині просто!!!!!!!!!! Самі б жерли це гавно. Щоб ви подавилися ним! Дибіли
Відповісти
Не смішіть мене, це газон по вашому? Дибіл, який вимазав машину, людині, що припаркувалася так щоб інші могли нормально проїхати, певно вернувся з раши. Вертайся назад з гівна коників ліпити, це їхня фішка. А в нас тут живуть нормальні люди. Фу бл*ть, як це взагалі можна в руки брати! Заберіть той "газон" і зробіть нормальні паркувальні місця!
Відповісти
Сядь мала .Попроси хай там зроблять пісочницю для діточок.Хоч якийсь толк буде.
Відповісти
Пафосний гамнюк,як і вся його сімейка! Видно добре вже дістав когось. Не віриться що в 20 років наколядував на таку машину з такими номерами. Завжди діти відповідають за діяння батьків!)
Відповісти
За неправильну парковку -штраф великий або відп:здити добре,тоді дойде-може???,якщо ні то повторити процидуру пару раз.
Відповісти