В аварії на Волині загинув 24-річний водій легковика

20
-1
В аварії на Волині загинув 24-річний водій легковика
У аварії, в якій зіткнулися Ауді та КамАЗ, загинув водій легковика.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції, - пишуть Волинські Новини.

Вато нагадати, що 28 грудня у селі Колки Маневицького району Ауді зіткнувся з КамАЗом.

Згідно з попередньою інформацією, водій «Ауді» виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з вантажівкою. Внаслідок отриманих травм загинув 24-річний водій легковика.

Фото - Юрій Трофимюк.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бляха-муха..
Відповісти
Колки це СЕЛИЩЕ
Відповісти
Ці бляхарі вже за..бали п..дараси. покупляють діти машини й вийо...буються на дорогах!!!! Це іншим наука!!!!
Відповісти
Причому тут бляхі? Якщо в голові пір'я.
Відповісти
Ти всіх по собі не суди тоді голольод був
Відповісти
бачу наші дорогі освітлення в темну пору і ще куча всього тебе повністю влаштовують, яка різниця які номера, малолеткі які хочуть повидєлуватись на дорогах і жигу собі куплять і будуть ганяти якщо б блях не було
Відповісти
Базар фільтруй
Відповісти
а до чого тут БЛЯХИ ? в мене наприклад машина також на бляхах, якщо в нашій державі на UA реєстрації не сильно позволиш, а є сімя, діти, яких треба годувати, то хоть ті бляхи виручають, не в кожного є нормальна робота. А ту дитину нема чого осуждати,бо він був доброю людиною.
Відповісти
Добре що камаз
Відповісти
була б легкова жертв побільшалоб
Відповісти
Не судіть. Це біда і горе для родини. Покійний - мій троюрідний брат. Хороший хлопець був. Земля йому пухом.
Відповісти
І мій друг по роботі Земля йому пухом
Відповісти
заїбали піздіти бляхі хуяхі, те що в нас доріг зовсім нема то всім похуй(
Відповісти
Добрих людей Бог забирає раніше... Не судіть, а поспівчувайте.
Відповісти
Ти там був? Дорога там чотка. Моїх друзів вже четверо за всі роки не стало. Дорога проклята!!!
Відповісти
Був зранку гололед машину понесло .співчуття родині загиблого.
Відповісти
Дорога вчора вранці була дуже слизька, важко було їхати. У мене також машина на бляхах, то я що, не людина? Я мама трьох діток і живу за містом. для мене це не розкіш, а необхідність (школа, садочок, гуртки). На українській реєстрації їздять в 5 раз гірше. Просто повино бути людське відношення і співчуття. Всі ми люди і живемо під одним небом, невідомо де і коли вас чекає смерть.
Відповісти
Якщо ви не знаєте ситуацію і саму людину, то нехер трандіти! Такого як ВІН можна на пальцях однієї руки перерахувати!!!!
Про блЯху! Ти спочатку сам(а) зароби хоч на найдешевшу блЯху, я потім поговоримо!
Відповісти
Не пишіть дурниць...
Таких як він був на цьому світі дуже малоо....
Ніхто не знає кого де і що чекає...
Відповісти