У Шацькому національному парку – нова директорка

10
0
У Шацькому національному парку – нова директорка
Шацький національний природний парк очолила 27-річна Марія Христецька.

Про це повідомили на сторінці національно парку у фейсбуці.

Представлення нового керівника відбулося 16 грудня за участі заступника голови Держлісагентства Володимира Бондаря.



До слова, Марія Христецька близько двох років працювала головним лісничим ДП «Ківерцівське ЛГ».

Восени 2017 року вона претендувала також на посаду у ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс».

До слова, цьогоріч у ЗМІ писали про те, що Марія Христецька користується автомобілем, який не вказала у своїй електронній декларації.
Теги: волинь, ліс
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
де вона така взялась
Відповісти
Достойнішої кандидатури не було? щось не вірю... Єх, Вова.. Вова
Відповісти
О! Ця роботу закрутить. Аби тільки колєктів встигав
Відповісти
Нальуович злодюга ще та, хам і бидло. Мабуть мала така сама!
Відповісти
БидлоВова і маленька Маша. Апофіоз демократії.
Відповісти
ТАКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЦЕ ПОВНИЙ МАРАЗМ ПІСОВОЇ ГАЛУЗІ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК ЦЕ ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ А КАДРОВА ЧЕХАРДА В ЦІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ СКОРО ПРИВЕДЕ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА БОМЖА БО ВЖЕ ВСІ БУЛИ НЕ ВГОДИВ ЮРЧУК НЕ ТА ПАРТІЯ ЗААРКО ТЕЖ НЕ ВГОДИВ ЦВИД СТАВ ЛИШНІЙ ТРОХИ ПРОКУРОР ПОКЕРУВАВ ТЕПЕР ЦЯ ГАРНА ПАНЯНКА А ДАЛІ ЩО? ДОБІР ПРОСТИЙ ЩОБ БУЛО ДО КОГО ПРИЇХАТИ
Відповісти
ПЛЕЙТУХУ СОРОМНО ЗА ТАКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ОТ І СМДИТЬ ОПУСТИВ ОЧІ
Відповісти
Дуже активна молода особа!!! Розворушить оте болото!
Відповісти
ДІЛИ І ДАЛІ ЗЕМЕЛЬКУ АЛЕ ПАМЯТАЙ ПРО СВОГО ПОПЕРЕДНИКА ВІН ТЕЖ ПОВІРИВ А ТЕПЕР МАЄ КЛОПОТИ СКОРО БУДЕ НЕ ПАРК А ЗООПАРК
Відповісти
У ШНПП ПРАЦЮЮ БЛИЗЬКО СТА ПРАЦІВНИКІВ І МИ НЕ БОЛОТО А КОГО НАМ ПРИЗНАЧАЮТЬ КЕРІВНИКАМИ І ХТО ЦЕ РОБИТЬ ТО ВЖЕ ПИТАННЯ ІНШОГО ПОРЯДКУ ЯК І ТЕ ЩО ЦІ ДИРЕКТОРИ ЧИ ВО ВИРОБЛЯЮТЬ З КОЛЕКТИВОМ
Відповісти