--> «Труси висять на центральній площі», - депутат про ілюмінацію у Луцьку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Труси висять на центральній площі», - депутат про ілюмінацію у Луцьку

17
8
«Труси висять на центральній площі», - депутат про ілюмінацію у Луцьку
Депутат Луцької міськради Павло Данильчук назвав ілюмінацію, яку закупили та встановили торік на Театральному майдані міста, «трусами».

Про це йшлося у середу, 13 грудня, під час засідання бюджетної комісії міськради.

«Це ганьба! Я вважаю, що це труси висять на центральній площі і підсвічуються. 900 тисяч потратили в пусту», - сказав Павло Данильчук.

Він додав, що проект ілюмінації просили показати депутатам, однак цього так і не зробили.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вони ще в минулому році висіли
Відповісти
дизайнера на палю!!!
Відповісти
Ну в якійсь мірі він правий...
Відповісти
Підтримую - якесь чудо вісить
Відповісти
в кого на що фантазії хватило!!! по-моєму це в'їзд в замкову вежу а не труси!!!
Відповісти
Фантазія буває різнобічна,але у обмежених(розумово),вона примітивна,на рівні неандертальця.Але в даному випадку еволюція безсила.
Відповісти
Засунь свою ерудицію в *****.
Відповісти
а у Данильчука обличчя схоже на чоловічу принаду у пасивному стані з семінниками
;)
Невже данильчук хоче ще раз кошти витратити? А у минулому році, коли вішали де був - БУХАВ?
Відповісти
писав того року, як вішали, напишу і зараз..
це щоб в час таких технологій і можливостей за 900к зробити оце ... думаю на таку суму можна було зробити в рази краще, красивіше, якісніше і так далі..якби цим займалися люди, котрі мають "смак" і основною метою яких є саме результат, а не заробіток..коротше зробили аби висіло і дійсно навіть розуміючи, що це замок одразу виникла асоціація з трусами..
Відповісти
напиши адресу,зутрінемось-ЗАСУНУ(і не тільки ерудицію)
Відповісти
Пашині висять
Відповісти
Данильчук Павло знає, що говорить, адже це його труси висять і милують око лучан.
Відповісти
І дійсно труси..,, поки не прочитала, що це замок не здогадалася.
Відповісти
Зніміть труси і не провокуйте Данильчука!
Відповісти
Це ж скільком пенсіонерам можна було зробити свято. купивши по 300 грам ковбаси і по шоколадці.
Відповісти
Це рівень розвитку і розуму обмеженого данильчука.
Відповісти
900 000 ... там дроти золоті?
даю гарантію що такі труси не більше 100 000 коштують, а все інше це нове BMW тих хто вибивав ті гроші . Ски. коли ви нажеретесь паскуди.
хоча як кажуть розумні люди
ваші "внуки будут просить милостыню". Японская пословица
Відповісти