«Неонацисты сорвали показ советского фильма», - сепаратистський сайт «Русская весна» про скандал у Луцьку

17
9
«Неонацисты сорвали показ советского фильма», - сепаратистський сайт «Русская весна» про скандал у Луцьку
Скандальна презентація фільму «Право на крила» у Луцьку стала темою новин сепаратистського сайта «Русская весна».

«В Луцке неонацисты из «Азова» сорвали показ советского фильма о летчиках. О чем, нимало не стесняясь, сообщили на своей странице в соцсети. 25 ноября бывшие офицеры Советской армии собирались посмотреть фильм «Право на крылья», который был снят в 1970 г. на военном аэродроме Луцка советским кинорежиссером Алексеем Габриловичем. Он повествует о быте авиационного полка истребителей-бомбардировщиков, который с 1948 года базировался в Луцке.

«Мы сорвали ностальгический шабаш! Сегодня они ностальгируют, а завтра поднимают флаги ДНР и прочего дерьма», — заявили в Нацкорпусе и отметили, что это оскорбляет память жертв «голодомора», день памяти которого отмечали 25 ноября — в день показа фильма», - пише «Русская весна».

Йдеться про заяву партії «Національний корпус», оприлюднену у Фейсбуці 26 листопада.

«Національний корпус» спільно з побратимами із «Свободи» та «Правого сектору» не дали їм поностальгувати. Сьогодні вони ностальгують, а завтра піднімають прапори «ДНР» та іншого лайна. Активісти не дозволили спаплюжити пам'ять про жертв геноциду українського народу, організованого радянським режимом», - йшлося у повідомленні.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сепари "срач" підняли,ну то хай прийдуть сюди, ми іім дуже гарячий прийом влаштуєм
Відповісти
Green,добре ,що ти з нами.З тобою ми під надійним захистом.
Відповісти
Хто зробить 100 лайків отримає балалайку і валянки від авіалубу "ОВАЛ
SMETANA"
Відповісти
Слово нe так сказав -зразу сєпар. Ви є сталіністи нового розливу, притому дужe боягузливі. Чому нe пішли в той дeнь совістити відвідувачів Опeри , Вeрсалю. Добрe знаєтe, чого, бо з пeнсіонeрами воювати бeзпeчнішe. Ваша повeдінка, вислови підривають імідж Украіни, як дeмократичноі дeржави. Ви критикуєтe совок, а самі пeрeйняли в нього всe, що було найгіршe, притому щe й на порядок пeрeплюнули.
Відповісти
Дійсно,після такоЇ витівки націоналістів,імідж України в очах жителів цивілізованих країн.таких.як ДНР,ЛНР та Кацапстану дуже сильно похитнувся.Як же ми переживемо таку ганьбу!
Відповісти
Дарма іронізуєтe, особливо якщо хочeтe , щоб в складі Украіни була і Донeцька,іЛуганська обл. А то дійсно якийсь тeрор починається.
Відповісти
Остання інформація. Операцією "Срыв" керував особисто Гімлер з бункеру що знаходиться в Антарктиді. Сметанін просить "Путин введи войска, спаси авиацию". Левчук подав матеріали в прокуратуру будуть громадські слухання....
Відповісти
Воювати з найслабшими прояв слабкостi. Вони на бiльше i не спроможнi, "кишка тонка". В той день вiдкривали майданчик для вигула собак в парку Небесноi coтнi, то це нормально...
Відповісти
Наступного разу на показ усім приходити зі зброєю...
Відповісти
БИДЛОТА!А я хочу поділитися радісно для себе інфою-
виїжджаю на пмж в ЦИВІЛІЗОВАНУ країну,разом з сім'єю,
Набридло жити поруч із "тиловими повстанцями",користі з яких -одні збитки!СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Відповісти
Скатертиною дорога
Відповісти
А чому не в кохану Росію?
Відповісти
думаю, вас там чекає невеличкий сюрприз - ті самі стаї тих самих "тилових повсранців".
Відповісти
а що ТАКІЙ людині робити в ЦИВІЛІЗОВАНІЙ краіні?Ви зі своім мeнталітeтом будeтe там чужим.
Відповісти
а хто сказав,що не в Росію
Відповісти
краще бути чужим в ЦИВІЛІЗОВАНІЙ країні,ніж своїм серед БИДЛОТИ.
Звичайно це стосується окремих прошарків ,через яких страждає вся країна.
Відповісти
Овал обміняв, на мою думку, матеріали , які постійно знімає на аєродромі в дні навчань прикриваючись якимось авіа клубом авіалюбителів !!! Тяжко представити, що хтось україномовний може так робити це в Росіі!!! Й не обміняють потім !
Відповісти