Керівника волинського онкодиспансеру звільнили

9
0
Керівника волинського онкодиспансеру звільнили
Керівника Волинського обласного онкологічного диспансеру Людмилу Бубенову звільнили з посади.

Про це стало відомо 23 листопада під час сесії Волинської обласної ради.

Людмилу Бубенову звільнили з 1 грудня.

Голова медичної комісії облради Олександр Зінчук зауважив, що це рішення викликане тим, що в диспансері «провалена реформа».

Як відомо, Людмилу Бубенову призначили головним лікарем онкодиспансеру лише рік тому.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нє оправдала вісокого укропского давєрія
Відповісти
а коли з Слижуком в к Ківерцях таке зроблять
Відповісти
Зінчук сказав би правду,що Бубенова не кума Лазорка,як Ляшенко.І її обрав колектив не випадково,а за її ділові і професійні якості.Ну а загалом "кадрами" опікуються товстий і рубель.І не знає Ігор Петрович як вони його можуть підставити.
Відповісти
Нажаль це так! Палиця не на стільки дурний аби таке творити. Просто довірив це своїм партєйцам а вони його підставляють.
Відповісти
Нутро Малімона дуже швидко покаже себе, лиш буде пізно! Бубенова єдиний головний лікар, який вкладав гроші в розвиток ВООД , а не в свій гаманець! Сумно... і ще язик повертається говорити за медичну реформу...
Відповісти
Якби Палиця знав що витворяють його сателіти то сподіваюсь повиганяв би їх в шию. Схоже Малімон таки вилизав собі місце і очолить колектив онкодиспансеру. Це біда і трагедія і для колективу і для медицини Волині в цілому. Людина в якої відсутні моральні цінності, це хамовите високомірне створіння яке не те що керувати йому сторожувати сарай не можна двірити. Шкода що Ігор Петрович відірваний від реальності і вірить на слово своїм партєйцам.
Відповісти
Повністю підтримую кожне Ваше написане слово! Адже не знайдеться людини, колеги, пацієнта яка б могла сказати про Бубенову погане слово! Вона за один рік зробила більше ніж папєрєднік за десяток років! І чомусь не їзить по закордонних відпочинках, не живе в якомусь гарному 2-поверховому будиночку та не їздить на елітних іномарках як Малімон! Цілий рік запускав брудні наклепи, різними способами хотів дорватися до бюджетних коштів, певно знайшов таких же собі подібних покровителей і нарешті домігся свого
Відповісти
Так чого ви всі мовчите???? Скажіть це голосно, щоб Малімон почув! Боїтесь за свої задниці, що позвільняє вас? І так позвільняє - він нутром чує хто його не любить.....( Далі буде)
Відповісти
Незнаю про які реформи можна говорити за рік?

Відповісти