--> Карколомна аварія під Луцьком: машина зробила сальто, водій вилетів з салону. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Карколомна аварія під Луцьком: машина зробила сальто, водій вилетів з салону. ФОТО

13
2
Карколомна аварія під Луцьком: машина зробила сальто, водій вилетів з салону. ФОТО
У селі Липини під Луцьком водій автомобіля Volvo з невідомих причин звернув з дороги, на швидкості проїхав територію автозаправки «Лагуна» – і в’їхавши у купу бетонних конструкцій, перевернувся на дах.

Аварія сталася близько 22:30 увечері суботи, 18 листопада поблизу гіпермаркету «Епіцентр», повідомляє власкор Волинь24.

Машина рухалася в бік вулиці Рівненської. Перед заправкою водій звернув праворуч (можливо, мав намір заїхати на АЗС), збив бордюр, втім не зупинився, проїхав територію заправки і врізався в купу бетонних блоків.

Від удару машина підлетіла, перелетіла блоки і гепнулася на дах.

Водій випав з машини «в польоті». Його пасажирка – молода дівчина – залишилася в машині.

На щастя, обоє відбулися подряпинами.

У пасажирки – емоційний шок. Водій – молодий хлопець. За зовнішніми ознаками, перебуває в стані алкогольного сп’яніння.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
оце то каскодер! що за модель вольво?
Відповісти
Металобрухт)
Відповісти
Попонтувався чувак ,знайшов на свою ж**у пробл
ем
Відповісти
Не хочуть вчитись ні на чужих, ні на своїх помилках, не страшить ні каліцтво , ні смерть. Якісь тупарі, зарозумілі і самовпевнені.. Кожен вважає, що з ним такого не станеться , бо ж він ас - водій
Відповісти
Це точно.. Богі доріг! Помаліше їдеш далі будеш!
Відповісти
як це " з невідомих причин звернув з дороги"? Причина проста, бухе воно було, то бид.о.
Відповісти
Добре що хоть біди людям не наробив. А так тільки авто шкода..
Відповісти
Нащо брехати нарахунок що водій вилитів у політі з машини Цього небуло приблизно
Відповісти
і навіщо брехати на рахунок того,що водій був в алкогольному сп"янінні.
і що взагалі означає "воно було бухе"?це не тварина а людина.І взагалі дуже шкода,що люди навіть не знаючи правди,коментують ,щей такими словами.І взагалі,з кожним може статись.
Відповісти
Абсолютно згідна, для чого брехати?
Відповісти
Водія возили на експертизу та він був тверезий та чистий, на рахунок алк сп‘яніння - обман
Відповісти
Абсолютно згідна , люди які коментують насправді дурніші ніж думають, бо тільки люди які незнають жодної точної інформації можуть якісь висновки робити... отак і слухи народжуються... от обговорюють як ніби там стояли... ви бачили особисто ? ви можете на 100% сказати... звісно ні....то чого тріпатись ?
Відповісти