«Це підпал», - директор волинського музею-скансену, в якому згоріла хата

10
14
«Це підпал», - директор волинського музею-скансену, в якому згоріла хата
У музеї-скансені, що у селищі Рокині згоріла хата. Керівник музею вважає, що її підпалили.

Про це Олександр Середюк розповів в коментарі Волинь24.

Засновник та очільник музею розповідає, що хата-козацький зимівник, яка є експонатом, загорілась близько дев’ятої вечора 13 листопада.

«Це один з найбільш важливих та улюблених екскурсійних об’єктів», - наголосив Олександр Середюк.

У хаті згорів дах, пошкоджене перекриття, усе внутрішнє начиння.
Музейник вважає, що хату підпалили навмисно, а ця подія пов’язана з конфліктом з очільником волинського осередку партії «УКРОП» В'ячеславом Рубльовим.

Читати також: «Кому Рубльов пообіцяв музей-скансен?», - Олександр Середюк.

«Я думаю, що це рейдерство. П’ять місяців йдуть перевірки комісії, яку очолює Рубльов. Перевіряють всі – від фіскальної служби до поліції. Все робиться для того, щоб скомпроментувати, розорити», - вважає Олександр Середюк.

«Одна з представниць УКРОПу навіть казала мені, що хоче тут будувати котеджі, щоб більше туристів було», - додає він.

Читати також: Чого муштрують волинський скансен?
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
14

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
УРКОПський почерк...
Відповісти
сам підпалив і ниє
Відповісти
ХА-ХА-ХА
Середюк вже плутає реальність з уявним???
Що у вас з протипожежною безпекою, а що з санітарією??? До вас соромно екскурсії возити.
Відповісти
Може досить вже гратися в правову державку? На місці толку не буде. В мусарці створять черговий "вісяк", як "жертва нападенія неізвесних" і все. Потрібно виходити на міжнародний рівень - Юнеско, Світовий Конгрес Українців і т.д. Підпал музею - це продовження Голодомору, заборон мови. Нищать тих українців. Так скільки ж можна терпіти?
Відповісти
Хто палить музеї?
У Національному музеї народної архітектури та побуту в Пироговому двічі горіли будинки експозиції, - ДСНС.26.05.2017 Пожежа на території музею "Пирогово". Припускають, що причиною міг бути підпал, 21,10, 2016
У ніч проти 2 січня 2017 у селі Басівка Пустимитівського району Львівської області згорів музей "Криївка підпільної типографії УПА".
Відповісти
Зробив з музею буцигарню, тепер експонати горять.
Відповісти
Погоджуюся з Середюком.Однозначно це підпал!
Відповісти
А Ви спробуйте зробити хоча б "буцигарню"? Бо заздрити може всяк. Знайдіть хату, організуйте її перевезення, встановлення, облаштування тощо... ніхто нікому не заважає і побачите як це "легко", "просто" і нехай Вам буде як тому Середюку: як ті вовки обступили з усіх сторін і чекають коли ж він оступиться, щоб накинутись і загризти. Цього я Вам бажаю.
Відповісти
Музей мій, СОМа - справжнього козака, а ви собаки гавкайте далі
Відповісти
А я ставив, що першим запалає Старий Ринок. Мабуть, він горітиме зимою - холодно і менший ризик, що вогонь стане неконтрольованим.
Відповісти