--> Колеги водія, який на Волині побив пільговика, стали на його захист | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Колеги водія, який на Волині побив пільговика, стали на його захист

12
3
Колеги водія, який на Волині побив пільговика, стали на його захист
Колеги водія маршрутки, який побив пільговика і його доньку, стали на його захист і скаржаться, що пільговиків зараз стало так багато, що вони нині працюють на збиток.

Про це йдеться в сюжеті «Вікна-новини».

Нагадаємо, на Волині інвалід з донькою купили пільгові квитки в касі, але водій автобуса "Луцьк-Ратне" відмовився везти їх задешево, вигнав та навіть побив.

Про інцидент колеги водія чули, але засуджувати його не квапляться:

«Я ж не бачив, як воно насправді було все. Один може так розповісти, а другий по-іншому», - каже колега водія.

Водій додав, що возить різних пасажирів і показує білети – чотири білети продано, із них два пільгових.

«Я на процентах працюю і нічого не заробляю», - каже інший водій.

Одразу по сварці Валентин подався до поліції – написав на кривдника заяву та зафіксував у медиків завдані травми.

Керівництво водія впевнене, що водій пільговика не бив, а синці на тілі чоловіка – не від рук кермувальника.

«Свою позицію ми будемо доводити в суді, бо ми впевнені, що до бійки не доходило. Якщо і є на тілі синці, то це не від того», - каже фірма-перевізник.

Аби відстоювати свої права, пасажир і собі збирається до суду. Юристи певнять – закон на його боці.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Така проблема завжди у водіїв і власників маршруток - працюють собі у збиток. Але, скажіть, чому тоді неможливо втулитись на тендер, якщо так все збитково?
Відповісти
На схід ту маршрутку
Відповісти
Немає ніяких збиткі сука загружає до упора маршутку стоячі лежачі сукаааа шпроти ,капусту крошать найобують водій власника власник водія
Відповісти
Як вибачте за грубість, дітей робити, то не інвалід, як за проїзд, то зразу безпорадний інвалід.
Відповісти
Шо за брєд???до чого тут "дітей робить"???чи може інвалід по зору не в змозі зробити дитину???
Якщо така доля і людина стала інвалідом,а держава забезпечує і дає можливість на пільги,то чому така реакція??не дай Бог, щоб у Вашій сім'ї був хтось інвалідом,то Ви б так само поводились!!!
Відповісти
Працюють на проценти ? А повні автобуси не обілечених в касі пасажирів, то як ?
Відповісти
Водій собі в карман гроші з необілечених кладе! Так що про збитки не потрібно байки розказувати!
Відповісти
Він відразу побіг знімати побої, але вони не свіжі.. Місце удару відразу не синіє, а тим паче не жовтіє як зображено на фото. Він ковельський підприємець і тому закони він знає, і позиваєть до перевізників не вперше... А чому ніхто не замислювався що РІЗНІ маршрутки перевозять його, і всі винні, окрім нього???
Відповісти
видно якись аферюга бо аж три судові справи щоб гроші збити
Відповісти
Таких героїв - водіїв на схід, там таких ждуть
Відповісти
А є якісь обмеження для пільговиків? Чи вони можуть безплатно їздити хоч щодня на будь які відстані? Якщо так, то чи не закруто це для них? І чому перевізник має везти безплатно, а автостанція бере станційний збір. Де логіка?
Відповісти
А чому такі «привілеї» тільки перевізникам? Хай перукарня їх теж обслуговує безкоштовно, хай в готелях селять без грошей, хай дантисти не беруть з них плати , на концерти хай їм дарують квитки. Раз пільги-то всюди. А то якийсь несправедливий підхід. І все таки кількість поїздок має бути якось розумно фіксована.
Відповісти