--> Аварія у Луцьку: автівка на смерть збила жінку. ОНОВЛЕНО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Аварія у Луцьку: автівка на смерть збила жінку. ОНОВЛЕНО

16
-2
Аварія у Луцьку: автівка на смерть збила жінку. ОНОВЛЕНО
У Луцьку автомобіль збив жінку пішохода, коли вона намагалась перебігти дорогу

Про це повідомляє власкор Волинь24.

Автопригода трапилась у п'ятницю, 3 листопада, орієнтовно о 20:00.

На вулиці Ранкова, 1,поблизу цукрового заводу білий автомобіль Фольксваген джетта збив жінку 1943 року народження, яка намагалась перебігти дорогу.

Ймовірно, через погане освітлення водій не побачив пішохода.

Автомобіль зазнав значних ушкоджень. На місці очікують прибуття швидкої та поліції.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Було темно водій не побачив пішохода", а фари в машині для чого
Відповісти
В коли мокрий асфальт і пішоходи темні то нифіга не видно їх.
Відповісти
А для чого людині розум? Для чого світлофори і зебра?! Впадало 15 м до переходу пройти. Звикли перебігати, в темну пору доби, без будь яких світловідбивачів. Шкода звичайно людину, але її палкою на дорогу ніхто не виганяв.
Відповісти
А ти сядь за кермо машини ввечері і при дощі, і тоді не будеш такий розумний.
Відповісти
Розумний нерозумний,для чого фари якщо вони ніфіга не освітлюють
Відповісти
Купи собі машину, поїзди в дощ, тоді і поговорим.
Відповісти
Нафіга людям мозок, яко вони ним не користуються??????
Відповісти
А нафіга водію розум,коли він не бачить далі свого носа "тисне газ до поліка"А потім дивується звідки несподівано людина взялася, аможе це машина вискочила на шаленій швидкості?
Відповісти
КАСТРУВАТИ на місці поки не приїхала так звана мусарня поліцейська
Відповісти
А ти не сять за кермо тоді поговорим .... ти знаєш з якою швидеістю він їхав .... що піздиш ....
Відповісти
А ти дурню не сідай якщо не має мізгів.
Відповісти
А для чого людині розум. Дощ,темнота і без світловідбивачів перебігати через дорогу.!!!!!
Сядь за кермо і переконайся - цих "бігунів " не видно! А фари для чого? Так тільки коли вже все...ппц...приїхали ...то це коли раптом перед фарами вискочили. Фара-не прожектор,не освічує в радіусі 200 метрів,світить вперед!!
І знову .... водій не побачив....Це пішохід не подумав!
Відповісти
А для чого людині розум. Дощ,темнота і без світловідбивачів перебігати через дорогу.!!!!!
Сядь за кермо і переконайся - цих "бігунів " не видно! А фари для чого? Так тільки коли вже все...ппц...приїхали ...то це коли раптом перед фарами вискочили. Фара-не прожектор,не освічує в радіусі 200 метрів,світить вперед!!
І знову .... водій не побачив....Це пішохід не подумав!
Відповісти
Ці старші люди куди не глянь - ті бабки дорогу перебігають де не треба, як не з сумками, то з торбами.. відповідати за правила безпеки має і водій і пішохід. Особливо в таку погоду.
Відповісти
Ситуація.Переходить бабулька дорогу метрів 15 від пішоходного переоду призупиняюсь відкриваю вікно та питаю чому не на переході а вона у відповідь ІДИ НА Х.....Й. А потім в новинах напишуть аяяй збили варяти бабульку.
Відповісти
Таке враження, що вони безсмертні. І в гальмах автомобілів впевнені краще, ніж самі водії. 100% кожен з нас ось так перебігав дорогу, і не раз. Але ж треба головою думати. Тут поки людина сама не почне переосмислювати, що пішохід, що водій, то нічого і не зміниться. Правила є, але всім на них начхати.
Відповісти