Лучанці відмовили у субсидії, бо дитина не має ID паспорта

16
-2
Лучанці відмовили у субсидії, бо дитина не має ID паспорта
Лучанці відмовили у наданні субсидії через те, що її дитина не має паспорта "картку".

Про це написала Ольга Наход на своїй сторінці у Фейсбуці.

"А роз'ясніть мені будь ласка, на яких законних підставах скасовують-відмовляють у субсидіях сім'ям, у яких діти 14-ти років не мають ID паспорта", - йдеться у дописі.

"Я спробувала подати документи на виготовлення закордонного паспорта...тому дуже зла і недобра. Ну невже сьогодні, в час неймовірних технологій не можна налагодити процес виготовлення паспортів? Ми ж не безкоштовно їх робимо", - додає вона.

Жінка зазначила. що фото зроблене під ЦНАПом. Люди робили перекличку згідно складеного списку.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І у нас такп ж ситуація! Подзвонили із районногої служби захисту і попередили, що без паспортадитини субсидія не буде продовжена Паспорт зробити не встигаємо до дати, коли має бути призначена субсидія
Відповісти
Мабуть, таких ситуацій багато по Україні. Економлять державні кошти! Потім премію одержать за економію)
Ми теж були попереджені пізно (
Відповісти
Взагалі у власників закордоних паспортів потрібно знімати субсидії. Хочеш допомоги від держави- здавай закордоний паспорт.
Відповісти
З яких це таких приин якщо є закордонний відмовляти в субсидії? Не "офігли" ви шановний лучанинн?
Відповісти
Є бабки по закордонах їздити, знайдуться на оплату компослуг. Бідні нікуди не їздять.
Відповісти
якраз бідні і їздять, щоб сім'ї якось прогодувати, гарують по-чорному, а не по курортах выдпочивають.
Відповісти
Жаба душить? Звикли сидіти в своєму селі і ще вказівки роздавати?
Відповісти
Допомога ця не від держави, а від видатків бюджету! А сам бюджет наповнюється за рахунок платників податків. Які в свою чергу їздять укладати договори, купувати високотехнологічне обладнання і т.ін. За для того, щоб таким як Ви дати робочі місця, щоб такі як Ви, платили податки з доходів фізичних осіб. Які в свою чергу наповнюють бюджет, з якого виділяють кошти на субсидування малозабезпечених верств населення. Якщо щось лізьте коментувати, то хоча б поцікавтесь темою, -писюки...
Відповісти
Бідні податки не платять. Субсидія -це тичасова допомогамога тільки для бідних.
Відповісти
Якраз тільки бідні у нашій країні сплачують податки. А мільйонерам можна і не платити. Вони всі при владі. І їм закони не писані.
Відповісти
Ахметов і Коломойський також створюють робочі місця, то вони також заслуговують на субсидію ?
Відповісти
Ой, скільки заздрості, відкрийте вікно, бо можна задихнутись
Відповісти
Закордонний паспорт потрібен для виїзду за кордон,аж ніяк не для оформлення субсидій,а ID карта - це зовсім інший документ,посвідчує особу та заміняє внутрішній паспорт у формі книжечкивидається з 14 років. Пані , мабуть, не дуже чітко пояснити працівники відділу субсидій або не хотіли пояснювати.А картку треба обов'язково виготовити.
Відповісти
Це просто привід не виплачувати субсидій, як Ви не розумієте, адже в бюджеті "-"
Відповісти
Тому відмовляють, бо хочуть, щоб українці вимерли тут від холоду і голоду, навіть не маючи змоги за кордон виїхати. В ще не вірите що це геноцид українців?
Відповісти
Я взагалі не розумію для чого субсидії і всілякі там пільги. Краще б ті гроші додали людям до зарплат і нехай самі вирішують як ними розпоряджатися.
Відповісти