У Луцьку собаку скинули з 9 поверху, - очевидці

11
-2
У Луцьку собаку скинули з 9 поверху, - очевидці
У Луцьку на бульварі Дружби Народів біля під'їзду одного з будинків знайшли тіло собаки.

Про це написала директор КП «Ласка» Дана Новарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Тіло нещасного забрали працівники КП "Ласка". Ведеться розслідування правоохоронними органами", - йдеться у дописі.

Жителі будинку кажуть, що собаку скинули з 9 поверху.

За словами Дани Новарчук, тіло собаки відправлять на експертизу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай вони здохнуть, нелюди
Відповісти
Як? Як таке можливо? Звірі люди, а не собаки...
Відповісти
наш вельмишановний президент прийняв закон щодо тварин!!
нехай ця істота, що скинула собачку буде покарена!!!
Лучани не ігноруйте цю трагедію(( мені дуже шкода тварин... якби я жила блище до Луцька..я так це все не залишила!!!!!
будь ласка..покарайте цих покидьків........
Відповісти
Того дибіла потрібно викинути вслід за собакою.
Відповісти
Слів не підберу...що за недюли?
Відповісти
В цій собачці більше добра, ніж в більшості людей....щоб цій скотині, яка таке зробила, вернулось бумерангом, я щиро цього бажаю!!!!!!!!!
Відповісти
Вот тварі,не лишили навіть шанса на життя.За що ж так,що вона зробила такого????((Слів немає просто.
Відповісти
З людьми так само робоять...але такоіі істеріі не спостерігається...І куди котиться цей світ якщо наказання за тварин порівнюють зз людським(Я не захищаю того покидька,але людина має бути більш цінніша для суспільства)
Відповісти
Це покидьки, а не люди! Вони якщо так не будуть покаранi, то Господь покарае..
Відповісти
Краще б вискочив сам.Сволота.собаки бояться висоти.цеж він її тягнув..Бідна собака.невже не знають хто це?Це нелюди.таких не шкода
Відповісти
Хай президент прийме закон,не 860грн штрафу, і не 6 місяців сидіння в тюрмі.А дійсно посадить на довго, і щоб всі тоді знали що всі на землі рівні і люди і тварини.В мене буря емоцій.
Відповісти