--> Вулиця в центрі Луцька перетворилася на парковку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Вулиця в центрі Луцька перетворилася на парковку

11
8
Вулиця в центрі Луцька перетворилася на парковку
У Луцьку пішохідна вулиця Лесі Українки перетворилася на автостоянку.

Про це пише ВолиньUA.

Водії не зважають на обмежувачі руху і паркують автомобілі вздовж вулиці.

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 жовтня, на вулиці Лесі Українки біля міськрайонного суду трапилась аварія.

Раніше невідомі відсунули тут бетонні напівкулі, встановлені для обмеження руху автомобілів.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це просто ЖЕСТЬ.міська рада за 200 метрів.
НІКОЛИ,НІКОЛИ ЦЯ влада НЕ НАВЕДЕ ПОРЯДОК.
очільницю муніципалів-у РУГУЛЮВАЛЬНИКА РУХУ по Лесі Українки.
Відповісти
Допоки буде цей армагедон,куди дивиться поліція,коли вона наведе лад на цій вулиці,за що вони гроші отримують?!Чи може вони чекають коли за тих ***донів візьмуться люди...?
Відповісти
ще викладіть фотографії вул.Левчанівська від міськрайлнного суду і до Старого ринку - там взагалі пройти неможливо!
Відповісти
Давно горiли автiвочки?
Відповісти
Міська рада повинна хоч щось робити , а то гроші за що отримують ?
Тільки один піар .
Відповісти
Зробили ремонт за десятки мільйонів гривень, поклали бруківку, зробили водовідведення щоб машини за рік все понищили? Нічого. На наступний рік перероблять ще за декілька мільйонів. Це ж усіх влаштовує. Не свої ж гроші. Лучани заплатять.
Відповісти
А де там паркувати автомобілі?
Відповісти
На вулиці Левчанівської парковка і Старому місті. А далі пішки йдете на вулицю Л.Українки
Відповісти
На пішохідній вулиці люди ходять а не автомобілі паркують. До міської ради їдь на стоянку паркуватись. А депутати хай паркуються на платних стоянках які самі і поробили.
Відповісти
Ага... Бо крім них там ніхто паркуватися не буде. Купу бабла на паркомат вкинули біля завокзального ринку і що? Паркомат не працює а машини навколо нього з усіх боків стоять
Відповісти
тойота належить відомому кримінальному авторитету - Саші Піротехніку, він же Сява Вєжлівий
Відповісти