--> У Луцьку включать опалення з понеділка | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку включать опалення з понеділка

11
0
У Луцьку включать опалення з понеділка
У Луцьку з понеділка увімкнуть опалення у садочках і школах. Поступово тепло з'явиться і в житлових будинках.

Про це повідомила директорка КП «Луцьктепло» Валентина Малютіна під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 18 жовтня, - пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Вона розповіла, що частина навчальних закладів уже опалюються, в інших тепло встигнуть запустити до понеділка.

Також із 23 жовтня поступово вмикатимуть опалення в житлових будинках Луцька.

«Певний час потрібний буде для підключення конкретних будинків. Це займе орієнтовно від трьох днів до тижня», – сказала Валентина Малютіна. Та акцентувала, що плата за опалення стягуватиметься з того дня, коли тепло поступить до помешкань.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась, своєю чергою, розповів, що в департаменті наявний перелік будинків, стояків та окремих квартир, де ускладнюється теплопостачання. Він акцентував, що переважно проблеми виникають через несумлінну заміну батарей самими власниками і без повідомлення про це відповідних установ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А можна уточнити з якого саме понеділка...???
Відповісти
З неділі на якомусь тижні
Відповісти
Госпожа Валентина Малютiна на улицу выходила?
Какое отопление, слурели... На улице жарко, в квартире жарко.
Пускай включают отопление, и будут у людей открыты окна.
В прямом смысле слова: деньги на ветер!
Відповісти
если тебе жарко то купайся в ополонке как морж.А людям пускай включают отопления.Всегда найдуться ОЛЕНИ в роде тебя которым по жизни жарко.
Відповісти
Ждут фанатично отопления те- кто получает субсидию.
Я к сожалению не не могу получить, и отопительного сезона жду как ада....
2500 ща отопление- это половина моей зарплаты.
Відповісти
Жара???? В садочку в групі 14 градусів
Відповісти
Предлагаешь вообще не включать отопления целую зиму потому,что видетели у тебя нет субсидии.У других людей тоже много идет за отопления.Другие люди тоже деньги не печатают.
Відповісти
Як вам гаряче,то поставте собі автономне опалення. Не маєте чим платити,то відріжте опалення.Якщо не виходить субсидія,то значить у вас шикарна зарплата,не плачтеся.Зараз субсидії дають всім підряд.Сидять у Польщі,получають по 30 тисяч і мають субсидію
Відповісти
Не звертайте увагу на цих ОЛЕНІВ. Завжди найдуться ті яким пожиттю жарко.
Відповісти

Wow cuz this is excellent work! Congrats and keep it up.
Вижте и страницата ми

https://readysetcrypto.com/why-crypto-market-pullbacks-are-good-for-investors/ SEO тенденции 2024

=777?
Відповісти

say thanks to so much for your site it aids a whole lot.
Вижте и страницата ми

http://evaarmour4.loxblog.com/post/3/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%20%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%8A%D1%82%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%20%D0%BD%D0%B5%20%D0%B5%20%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%20%D0%B4%D0%B0%20%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D1%82%D0%B5.htm създател на връзки

=777?
Відповісти