У Луцьку аварія з чотирьох машин, серед постраждалих - дитина

11
6
У Луцьку аварія з чотирьох машин, серед постраждалих - дитина
У Луцьку трапилась аварія за участі чотирьох автомобілів. Серед постраждалих - 8-річна дитина.

Про це "Волинь24" повідомили очевидці.

Автопригода трапилась у п'ятницю, 29 вересня, під мостом, де з'їзд із вулиці Рівненської на Карпенка-Карого.

Водій Фольксвагена повертав на Карпенка-Карого. В цей час по прямій їхав Камаз. Водій останнього не встиг вчасно відреагувати, через неналежний стан гальм.

Серед потерпілих у аварії - водій, який отримав легкі тілесні ушкодження та 8-річна дівчинка, у якої шок.

У цей час, по дорозі рухались Тойота та БМВ. Водій Тойоти задивився на аварію і втаранився у "беху".


На місці аварії працюють усі служби.

Рух дорогою ускладнений.

Теги: аварія, дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а камаз мав пропустити його? судячи з фото водій фольксвагена рішив об'їхати чергу на виїзд і не побачив камаза, от і попав під колеса
і які б там гальма в камаза не були- він і не мав гальмувати
Відповісти
Життя - це черга за смертю, в якій кожен намагається бути останнім. Але, є дурень, який лізе без черги.
Відповісти
Як в тому анекдоті: фольксваген каже - проскочу, а камаз каже - хер ти у мене проскочиш.
Відповісти
На місці аварії працюють усі служби. Водоканал і газова служба теж там?
Відповісти
Бла бла бла
як вас на роботу беруть?
за пляшку?
Відповісти
"Водій Фольксвагена повертав на Карпенка-Карого, коли його не пропустив Камаз. Водій останнього не встиг вчасно відреагувати, через неналежний стан гальм." - адміни, навчіться писати статті правильно, саме водій Volkswagen мав надати перевагу в русі, неналежний стан гальм не є основною причиною наїзду КамАЗу. Якщо говорити відверто, вони всі такі, КамАЗи, МАЗи, ЗІЛи. А взагалі там треба нормальну розвязку зробити було.
Відповісти
Повністю підтримую щодо водіїв Камазів, Мазів і т.д. Вчора один такий вирішив собі перестроїтись в мою смугу, точніше кажучи на мою машину. Я і моргала і сигналила, але він все рівно перестроївся. Варто зауважити, що йому щоб відремонтувати мою машину, мабуть, треба було б житло продати. Потім стоять і розказують які вони бідні.
Відповісти
ну да, йому житло, а ти раз смоктанула і маєш))
Відповісти
Пропусти, чи курка? Блатувати всі вміємо на чоловікових машинах
Відповісти
ах ти умнічка) ходи я тебе розцілую)
Відповісти
Вот все тут такие умные ...дурень...хотел всех объехать...может и так..но извените меня я так посмотрела на водителей на Украине и хочу сказать что 99% из них купили права за барана!!!никто,совершенно никто не придержуется никаких правил...даже самого элементарного,остановиться перед зеброй и пропустить пешеходов.люди чуть ли не перелетают через дорогу по зебре. ..это нормально???а ещё в ЕС хотят...парень VW был прооперирован и к большому сожалению скончался...а водитель Камаза мог затормозить но не сделал этого,даже если у него и было преимущество проезда.люди!водители!подумайте каждый о вашей манере езды!!!вечная памятьмы и пусть земля ему будет пухом!!!
Відповісти