Що може бути на місці Старого ринку: ідеї дизайнерів

19
1
Що може бути на місці Старого ринку: ідеї дизайнерів
Проблема із Центральним ринком уже кілька років поспіль актуальна для мешканців Луцька.

Учора, 30 серпня, ситуація досягла інших масштабів, коли під час сесії Луцької міської ради підприємці ринку влаштували мітинг та окупували депутатів просто у сесійній залі.

Відомо, що замість Старого ринку були пропозиції зробити автомобільну стоянку, великий торговий центр із підземним паркінгом, місто майстрів із залученням творчих лучан тощо. Втім, «говорили-балакали»...

Ініціативний проект реконструкції Центрального ринку запропонував луцький дизайнер Михайло Іщук у співавторстві з Інною Абрамюк, - пише VIP.

Судячи з планування, основна увага дизайнерів була зосереджена на лівій частині Старого ринку, де розміщено багато місць для відпочинку, штучних водойм, доріжок та алей, а також авторський варіант освітлення території.

Варто відзначити, що проект виглядає сучасним, туристично-привабливим і, безумовно, міг би стати окрасою центру міста.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ВАУ!!! ПРОЕКТ ПРОСТО МЕГА!"!!!!!!
Відповісти
Це - "5-тий елемент".
Відповісти
Уявіть кошторис ціеі краси і згадайте музичний фонтан на Тетральному майдані,який тоже мав бути від вже вже 10 років.Гроші розішлись,фонтан заглох,ніхто і не згадуе.Але податки від 1500людей реальні гроші в бюджет.
Відповісти
Якось губиться замок на фоні такого модерну
Відповісти
Ну чому усі Країни Світу намагаються зберегти і підтримати дух старих автентичних місць. І лише у нас "дизайнери" намагаються втулити " модні форми і сучасний дизайн" де треба і не треба. Так ідея цікава але не для цього місця однозначно(((
Відповісти
клас! невже працівники ринку і далі будуть стрверджувати, що ринок та його сміттєзвалища поряд -це місце, яке нічим кращим ніколи не заміниш!???
Відповісти
Там буде банальний ювант абож багато певерхівка яка затулятиме панораму замку
І доречі ....
Даже в проекті не видно стоянки для авто а до проекту потрібно домалювати алкашів і сміття
Відповісти
Йолопи це звільняється автостоянка для стоянки автомобілів а не для будівництва космодрому. Так було до приходу банди Кривицького.
Відповісти
Ринок має бути,а проект це дивне поєднання хворої уяви з пустими мріями.
Відповісти
не проект а якась "чехня" не буде так. Зробіть під старовину як і має бути старк місто
Відповісти
Сучасно? Для стародавнього міста? Ще пам'ятник Поплавському там поставте)))
Відповісти
Я за сучасне мистецтво...але це не на історичній землі біля замку.
Проти .... це витісняє нашу історію!!!!
Відповісти
Хех, ну й ідіотський спосіб зіпсувати простір у центрі міста))) накидати купу газонів на базарі)) а поруч же десяток гектарів Лесиного парку...
Відповісти
Виявляється, якщо ідійот вміє малювати пректи у модних програмах, то тоді вийде ідіотський проект у гарній якості зображення)))
Парк поруч - робіть там вісім видів лежаків, лавок, подушок, зонтів і т.п. місця валом. нашо то робити там, де я цибулю і шкарпети купую???
Краще хай намалюють як електропідстанцію перенесено за Стир, а на звільненому місці побудовано... космодром... АЕС... баню... крематорій... ну шось таке, куди буде потік туристів... Бо та підстанція може стояти де-інде, вона людям під замком посеред базару якось як бильмо на оці, треба прибрати її. негарно з підстанцією. саме вона псує ансамбль Ринку з Замком.
Відповісти
Для втілення такої ідеї є парк - вперед!
Відповісти
Футуристичний дизайн ні до чого! Повинна бути атмосфера середньовіччя. А їі може створити архітектура та дизайн зовсім іншого стилю
Відповісти
Згоден, що ринок давно звідтіля потрібно забирати... А прект,вважаю має бути не один...
Відповісти
Той сучасний проект так личить старовинному замку, як корові сідло...
Відповісти
Такий футуристичний проект в старому місті гм він нівелює історію.Він пасує більш до АЕС.
Відповісти