Підприємці Старого ринку перекрили дорогу в Луцьку

35
-4
Підприємці Старого ринку перекрили дорогу в Луцьку
Обурені рішенням міської ради представники Центрального ринку перекрили дорогу.

Про це стало відомо у середу, 30-го серпня.

Нагадаємо, депутати міської ради відмовились продовжувати договір оренди на півгектара землі на вулиці Глушець 1. Йдеться про ліву частину ринку, що ближче до Центрального парку.

І хоч депутати запевнили, що зносити ринок наразі ніхто не буде, мовляв, спершу створять робочу групу і обговорять можливі варіанти, підприємці вирішили вдатись до радикльних дій.

Підприємці почали перекривати вулицю Богдана Хмельницького решта з криками зайшла до сесійної зали міської ради. На сесії оголосили перерву підприємці відреагували на це обуренням.

Підприємці не випускають депутатів з сесійної зали, кричать "ганьба".







Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НІЧОГО СОБІ ВОНИ ТАМ ХАЙП ПІДНЯЛИ!!)) може то прийти подивитися?)
Відповісти
ЦУМ - горів, промінь - горів, напевно скоро і старий ринок буде горіти
Відповісти
Там же Палиця і Ко планує готель з ресторанами
Відповісти
Готель з ресторанами - це теж робочі місця, про які ви так багато говорите.
Відповісти
Провести поетапну реконструкцію зі збереження робочих місць за кошти підприємців з можливістю викупу землі.

У Львові в центрі міста 3 ринки (один через дорогу від Оперного театру)
В Єрусалимі Храм Гроба оточений арабським ринком і нічого туристи та паломники масово туди їздять і не скаржаться.

ХВАТИТЬ ВЖЕ ЛЮДЕЙ ДУРИТИ. ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ НОРМАЛЬНО СТАБІЛЬНО ПРАЦЮВАТИ.
Відповісти
Молодці.
Відповісти
Банду Палиці і Ко пора гнати з міста.
Відповісти
Підтримую
Відповісти
бариг - на х.. , ой на ДПЗ
Відповісти
всім роздати по мітлі і хай вулиці підмітають
Відповісти
якщо людей не почують треба взагалі перекрити головні транспортні артерії міста щоб рух став на де-кілька дні. Тоді вся Україна буде говорити на нашу міську владу і можливо підприємців почують.
Відповісти
Ти дибіл? Кисень собі перекрий, а не вулиці міста, придурок.
Відповісти
раджу підприємця об'єднатись з мешканцями цукрового заводу та перекрити пів міста. Щоб Київ звернув увагу не цей бардак
Відповісти
Тобі з психлікарнею об'єднуватись потрібно, їдь собі в Київ і перекривай там що хочеш.
Відповісти
Навіщо?Цей чудовий аромат додае затишку і чудовоі атмосфери нашій перлині замку Любарту,І приваблюе туристів знов повертатись в наше пахнюче місто.Що там Львів,йому з його сміттЯм по Украіні до нас далеко.
Відповісти
Молодці депутати. Накінець відлучили від кормушки Горгута і компанію а підриємців тримають за лохів вже 26 років
Відповісти
Так склрл будуть горіти авто, та маєтки самих депутатів.. Та тих ідіотів, хто їм підгавкує.
Відповісти
Так розбирайтесь собі з депутатами скільки завгодно, дороги навіщо перекривати? Від того що перекриваєте дороги - депутатам не холодно, не жарко - страждають прості люди, а від цього - росте ненависть до базарних бариг!!!
Відповісти
Згідна,вже цілий клан жируе,і пофіг на всі майдани.Але рука руку мие,хай скоріше домовляться,на грз не піде ніхто це сомагубство іхати 40хв. за 22грн за овочами
Відповісти
Ураааааааааааа.. Всі голосуймо за Укроп за 500 рубасів....
Відповісти
Навіть за 200 - будуть голосувати, не віриш?
Відповісти
Думка кучки підприємців, які не вміють нічого робити, окрім як кричати "речі по дві гривні" - це не думка народу? Потрібні робочі місця? Так вперед на шуберт, модерн, або займіться якоюсь корисною справою. Замість того, щоб щось зробити для цього міста - ви ще й перекриваєте вулиці... це елементарне хуліганство.
Відповісти
Я для цього міста поповнюю бюджет,працюю без лікарняного і відпустки.Тобі мало?Кожна друга продавщиця має в.о.,ми теж люди.В тебе діти є?Дай Боже ім попасти на шуберт и модерн,або мітлою помахати на благо Палиці і Ко,а його діти за твоі гроші будуть в Женеві вчитись текілу бухати.
Відповісти
А до в зробили для цього міста, що так розпинаєтесь тут?
Відповісти
кожен місяць 584грн енотів в податкову,плюс чоловік.Тобі на з.п.вистчае,на турцію 3 зірки відпочив?Ще щось показати?Чи і так слюні від заздрості до бариг,що тебе бідного обважили,і збагатились вистачить?Задовбали,хочуть аби на них всі робили,а вони бумажки носили як собачки в цирку.Держслужбовці,сміх сказати,чмо з перспективою великоі пенсіі.
Відповісти
Постійний бруд, сморід і просто жах! і це візитна картка старого міста????Знести повністю ринок! перенести на ДПЗ!!!
Відповісти
А за податки бариг зарплату отримувати Вам всім нормально?Я чесно працюю,плачу налоги и мене вигнати на Гпз бо депутати хочуть парковку під своі мерси,а моя дитина буде голодна?Хто хоче на Шуберт легенями харкати будь ласка -своіх жінок і матерів відправте!
Відповісти
Подзвонити на Іств,перекрити біля базара дорогу,рішуче діяти.Сморід стоіть в місті,дихати нема чим-яка це туристична принада?Син Палиці в Женеві інстаграм фотками квітів і алкоголя постить,а я комуналку місяць не можу виплатити,
Відповісти
яка тобі різниця чий син і які фотки викладає?
Відповісти
Така різниця,що що яблуня груши не родить,і якщо син думає тільки за себе,то батько такому навчив.Усекла?Завтра прийде до тебе,и захоче на місці твоєі халупки собі бар Місто побудувпти,будеш пригати як на майдані, і казати за корупцію?То кажи вже,вона сьогодні була на 100%.
Відповісти
Базарники згідні зробити нові контейнери,покласти бруківку і кришу,але мати гарантію що вкладені 25 тисяч гривень дадуть відбити,а не попросять за місяць на Гпз .Хто з Вас таких мудрих туда поіде і за чим таким дефіцитним?Я лічно за 5 років була там раз.
Відповісти
Розкажу вам невеличку історію. Жив був колись в лиху годину базар якого всі звали "Ювілейний" ! І в один день коли ніхто не передбаував небезпеки він просто пропав! і що ви думаєте? Пропали робочі місця? Чи хтось остався без огірка? НІ! Все залишилось так як і раніше! просто люди стали їздити в інше місце і все! ніяких проблем! те ж саме зі старим ринком ! коли є можливість зробити туристирно привабливим та взагалі приємним наш історичний центр міста а базар перенести туди там де йому слід бути! то до чого ці забастовки??? треба щось міняти! іти вперед та інколи виходити із зони комфорту заради кращого життя у майбутньому! Твердо переконаний, що нова гарна площа біля замку буде приносити не менше коштів у бюджет міста ніж "базар жахів", та ще більше приваблювати туристів відвідати гарне місто Луцьк!
Відповісти
Діду ₴був 5,а зараз 28,маршрутка з рожищ плюс до гпз буде ого а молоко 10,морква 5,хто тобі поіде на гпз?За які гроші?Ти в там там за Гмо підеш,за картоплею чорною?Юбілейнмй згадав,ще згадай цум чи браму сільпо,там ціни для мажорів,іх справжніх в луцьку ой як мало.Смішно,робити вигляд що ваш погляд щось виріщуе,а за вас все зомбіящик каже.Бидло.
Відповісти
Була,Петрончук торпедують найбільше про перенос.Люди ви їм вірите?А ще Ізя там до речі.
Відповісти
Цвкаво тільки,якщо 1500 бариг перестануть платити еноти в бюджет,і не вистачить на субсидію небаригам,як швидко вони добіжуть до Гпз за картоплею по 7грн,бо в Сільпо буде 9.99,і гнила?Завдання для третьего класу,зно відпочиває.Бариги,смішно навіть.
Відповісти