У луцькому парку вже зламали нову лавку з гербом міста

14
5
У луцькому парку вже зламали нову лавку з гербом міста
У луцькому Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки зламали лавку з гербом міста, яку встановили напередодні.

Про це написав у Фейсбуці депутат Луцької міської ради Микита Рабан.

"Щойно встановлені лавочки уже встигли спаплюжити... Нащо такі варвари Європі?" - написав Рабан.

Він опублікував також фото понівеченої лавки: у неї виламана она з дерев’яних планок.



Теги: парк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цим дикунам лише у Зімбвабве жити! Ця нація не виліковна :(
Відповісти
де камери спостереження
Відповісти
руку відрубати без суда і слідства мразі
Відповісти
Лавки треба робити з суцільної каменюки це ж Україна совкова.
Відповісти
варвари, без сумніву. Але, напевно, і якість самої тієї планки можна піддати сумніву. Дошку такої товщини зламати не так вже й легко. Сусідні дошки не пошкоджені.
Відповісти
перед виборами Поліщук ще однк поставить
Відповісти
дикуни, варвари і так далі..от же ж люди пішли..
ви хоть бачили де вона зламалася, одна планка посередині, а решта всі цілі...як ви думаєте, якби комусь так сильно закортілося зламати її, він би обмежився однією планкою???
скоріш за все, просто не витримала навантаження і лопнула, як хтось присів, от і все..а якщо так, то це вже запитання до виробника, чому так сталося...
Відповісти
Це такі лавки, неякісно зроблені. В таких лавках посередині має бути планки (знизу) і підпорка, щоб дошки не прогинались. Нам теж такі спочатку поставили біля будинку, в перший вечір дві лавки з чотирьох були зламані. Дошки не витримували навіть ваги 12-річної дівчинки, бо прогинались. Мусили переробляти, ставити підпорку. Тепер все добре!
Відповісти
Молодцi европейцi!
Відповісти
Китайці краще роблять
Відповісти
Ці лавки і до Нового року не достоять ,якщо вже робити то з якісної деревини, а не з такого лайна, яке трищить під 50-кілограмовими людьми.
Відповісти
На жаль, в нас лавки потрібно робити металеві і прикріплювати намертво до асфальту
Відповісти
Деревина хороша (дуб наче, просочений) та от склеєна халтурно, тож не має значення що це дуб, він просто не витримує ваги половини людей... Потрібно додатково укріпляти - сверлити знизу і додавати СУЦІЛЬНІ (НЕ КЛЕЄНІ) бруси для РЕАЛЬНОЇ міцності.
Відповісти
Ну дуже якісна лавка!
Відповісти