У Луцьку собака жорстоко покусав маленьку дівчинку

16
-1
У Луцьку собака жорстоко покусав маленьку дівчинку
У Луцьку посеред вулиці пес жорстоко покусав 4-річну дитину.

Про це у редакцію "Волинь24" повідомила лучанка Юлія.

Зокрема, у четвер, 10-го серпня на вулиці Стрілецькій собака породи "пітбуль" покусала 4-річну дівчинку.

За словами жінки, пес належить вітчиму дитини, який зловживає алкоголем.

Дівчинка в тяжкому стані знаходиться у лікарні. У дитини вирвана щелепа та покусана спина.

"Собака досі ходить без намордника, а у дворі, де все сталося, живе дуже багато дітей", - додає Юлія.
Теги: собака, діти
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому господарі не несуть відповідальності за своїх собак? Як би моя воля я б тих собак відразу відстрілювала на вулиці, що ходять без намордників, а власників у тюрму. Як тепер дитина має жити з такими травмами (фізичними і моральними)? У цивілізованих країнах за какашку яку собака зробила на вулиці штраф платять, а в нас людину може зїсти на вулиці і нічого страшного.
Відповісти
Собака у чому винна, нащо вбивати? Я б хазяїв відстрілювала....
Відповісти
та того собаку вже треба розстріляти а вітчима за грати
Відповісти
Він досі гуляє з нею,навіть без намордника,моя дитина боїться вийти на двір!
Відповісти
Я вас розумію,в нас в дворі дурна вівчарка,така ж як хазяїн!Починайте жалітись в поліцію,ми так робили,почав намордник вдягати!
Відповісти
Якщо не доходить по-хорошому-то пїдсипати отрути і все....
Відповісти
Еее... собаку за грати , вітчима розстріляти !!!
Відповісти
A sobaka v chomy vunen?sobaka povodutza tak, iak iogo byde navcheno z malechky.v ziomy vunni tilku hasiai.mama z tatom.tomy wo takuh sobak, iak i inwuh, v zagalnomy treba vuhovyvatu i navchatu wo mojna i nemojna.i ditok takoj treba navchatu wo sobaku ze ne igrawku.i ne mojna ih drajnutu.
Відповісти
Я живу у цьому дворі і знаю при цей випадок ,це звичайно жах ,коли дитина вся перебинтована, а вночі здригається з криками"заберіть собаку ".Не можна тримати таку собаку вдома,коли поряд багато дітей.
Відповісти
Підтверджую, бо також тут живу. Собаку, на жаль, треба усипити, бо якщо вона відчула кров і кинулась гризти дитину (свого хазяїна!), то таке може повторитись. А нервував пес через те, що не любить запах алкоголю і п'чних, а хпзяїн розпивпв напої просто серед двору.
Відповісти
Не собаку треба усипляти, а господаря. Пес не винен, що його не виховували як належить. Собаку віддати відповідальним людям,а того виродка розстріляти!
Відповісти
I ia za te.v mene samoi takui je pes.ale iogo treba vuhovyvatu z malechky.
Відповісти
А чим завинила ця бідна дитинка???
Відповісти
собаку застрелити відчима посадити а мамі до психолога чому бачучи пянство тримала такого обовтуса і собаку.Саме цікаво сама жінка чому жінкам головніше хахаль ніж дитина чому?
Відповісти
Собака просто так не нападає, люди, схаменіться! Може пес хворий, можливо злякався, можливо хтось кинув камінь в нього чи щось подібне сталось, а дівчинка була найближче і постраждала! Господаря треба карати, за те, що не контролює свого вихованця!!!
Відповісти
насамперед винен господар!що так навчив або ж не навчив свою собаку!!!!!понабирають всяких породистих собак!і толку??! не дивляться за ними, не вчать..ні-чо-го.. аби тільки був.. і все.. шо за дибіли а не люди.!!!
Відповісти