--> Олександра Тиводара привезли до суду каретою швидкої допомоги | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Олександра Тиводара привезли до суду каретою швидкої допомоги

25
-3
Олександра Тиводара привезли до суду каретою швидкої допомоги
Керівника "Варти порядку" Олександра Тиводара привезли до Луцького міськрайонного суду на кареті швидкої допомоги.

У цей момент біля приміщення суду - кілька десятків людей.

Відомо лише, що, ймовірно, суд вестиме суддя Ярослав Артиш.

Нагадаємо, прокуратура ж звинувачує "вартівців" у незаконному стеженні за людьми, у тому числі за публічними особами.

Напередодні, в офісі правоохоронці знайшли контрабандні "жучки" для прослуховування, флешки з фотографіями, зброю, гранати та протитанкові міни.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цирк з лікарями свідчить,що правоохоронці діють правильно. Одіяльце забули принестиприбічники- тітушки.
Відповісти
другий "насціров", як тільки беруть за .опу - зразу в реанімацію, або "політична справа"
Відповісти
Ай-я-яй, який артіст! Аж руку на серці тримає, браво! Оскара йому! Чому всі політики і чиновники тільки їх хватають за сраку зразу стають тяжко хворими?
Відповісти
А до того шашлики хавав як остання с*ка)сімулянт як Даріо Срна)))
Відповісти
хоче стати прим'єром
Відповісти
Насіров, вставай, ми тебе впізнали!
Відповісти
Прям тренд. ...
На каталці до суду..
І нафіга ті автозаки....
Відповісти
якщо корчить хворого - 10000% винен!!!
не давайте ліків, дайте ще пару чашок кави хай вже сдохне
Відповісти
шопопало
Відповісти
Клоун недороблений.В штанішкі з переляку напісяв.З нього такий афганець як з навозу куля
Відповісти
Розмазня буль чоловіком
Відповісти
А піл судом все тіж обличчя що вчора.Ніодної нормальної людини.Всі партійні мацоїди.Лучанам звичайним пофіг на це порося в каталці.
Відповісти
За тероризм 15 ввалити.Хай кукурікає
Відповісти
Якщо його посадять на пару років тоді дійсно щось змінилось в цій країні.
Відповісти
тиводар - це насіров з Луцька. ну що за епідемія косить їх всіх
Відповісти
Оце дурак!!! Оце Насіров
Відповісти
як же ви, блазні, збираєтесь "захищати лучан від небезпеки", якщо ви весь час непритомнієте?
Відповісти
Тітушня з Варти безпорядку приперлась
Відповісти
А де одіяльце в клітинку на цьому олігафрену?
Відповісти
За сердечко взявсь бідненькій)))на зоні прийдеться за анус хапатись
Відповісти
Помираючий олень
Відповісти
Він так само на каталці воював і в Афгані)))
Відповісти
А не дай Бог комусь дійсно стало погано, а тут швидка мусить цього поросенка возити.
Відповісти
ВН написали "Під час того, як суд оголосив перерву, мною було оглянуто пацієнта, його стан стабілізувався, тиск 160 на 90, стан середньої тяжкості.". А тепер нехай лікарі вийдуть на вулицю і переміряють тиск у людей після 40-50 років. В таку жару в кожного пятого буде такий тиск.
Так що не займайте швидку допомого, бо можливо комусь дійсно погано.
Відповісти
Добрий знак. Насіров теж "хворів"....
Відповісти