--> У Луцьку СБУ пікетують прихильники «Варти порядку» | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку СБУ пікетують прихильники «Варти порядку»

25
5
У Луцьку СБУ пікетують прихильники «Варти порядку»
У Луцьку під стінами СБУ у Волинській області зібралися кілька десятків людей з прапорами "УКРОПу".

Серед них голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Товстенюк, депутати обласної ради від партії "УКРОП" Олександр Курилюк, Сергій Омельчук, керівник фракції Вячеслав Рубльов, Сергій Леонтьєв та народний депутат Ірина Констанкевич.

Окрім того, прийшли під СБУ й депутати радикали Юрій Ройко, Микола Буліга, Володимир Кучер, також тут деякі депутати Луцької міської ради від "УКРОПу" та партійці.

Крім того, серед присутніх афганці, зокрема і голова спілки Волинської обласної організації УСВА Григорій Павлович.

Офіцери-афганці розказують, що прийшли підтримати Олександра Тиводара.

Чоловік, який назвався колишнім офіцером Володимиром Войтишиним, сказав: "Знаю його як хорошого дисантника, я теж воював в Афгані. Справа проти Тиводара сфабрикована товаришами, яким він неугодний. А ми робили добру роботу для міста".

Також серед присутніх - молоді люди, які про мету свого візиту говорять не охоче. Кажуть, прочитали про мітинг в соціальних мережах і прийшли, бо їм цікаво. Ніхто з цих молодих людей не хоче називати журналістам своїх імен і прізвищ.

Партійці та депутати тримають прапори партії "УКРОП".

Також під стіни СБУ принесли похоронний вінок. На ньому написано "Репресіям 1939 року вічна пам'ять". Вінок встановили біля входу до управління СБУ.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось така подяка людині за все добро та мужність , яку проявив , зокрема захист міста
Відповісти
да, не простая судьба у рекетира из 90-х и барыги, промышлявшего грабежом кладбищенских оградок из цветного металла )))
Відповісти
Що ти мелеш,як до дуба в"язана?Не плутай захист міста з захистом інтересів палиці.
Відповісти
во овочі... рівень укропівців і їх посіпак вражає... як і аргументи на захист дружбана... "я його давно знаю" - і що з того???? знайомі не бувають злочинцями, пройдисвітами, брехунами???? "він багато зробив доброго" - що саме??? доброго кому????.... Цирк. Фу.
Укроп падає все нижче і нижче... і знаєте що? - щасливого польоту...
Відповісти
Чому вони ненароботі?
Відповісти
ГО "Варта порядку" незаконно і у заборонений спосіб збирала інформацію стосовно бізнесменів чиновників та суддів, яку потім використовували у своїх інтересах, в т ч. шляхом передачі її ТРК "Аверс", благо ПАПА у них один, а ТРК "Аверс" ,у свою чергу, абсолютно перекручуючи фактичні обставини, в інтересахПАПИ, випускав її в ефір!. Нічогенький такий кооперативчик. Що саме більше обурює, що зараз прикриваючись ідеєю "політичних репресій", так звані "громадські активісти", залучивши, очевидно що забабло ніби -то поважних людей, на перший погляд, намагаються чинити тиск на державні органи. ПОЗОР!!!. Не тільки ви, крикуни, проживаєте у цій державі!!!. ДОСИТЬ АНАРХІЇ, ПОПУЛІЗМУ, ТА БЕЗЗАКОННЯ!!!, кожен повинен відповідати за свої дії!!!.
Відповісти
Я зрозумів. "Варта порядку" виводила на чисту воду і показувала нам через "Аверс", забруднених в корупції бізнесменів, чиновників, депутатів, посадових осіб прокуратури і поліції, суддів... І хтось із цих корупціонерів образився, забашляли СБУ, щоб ті накопали компромат на "Варту порядку" і прикрили її. Я зрозумів. Тепер я знаю на чиїй я стороні.
Відповісти
А які ж то репресії в 1939-му були?
Відповісти
Всю цю ОПГ одним етапом
Відповісти
Ряжені клоуни прийшли рекетирів захищати
Відповісти
Нормальних лучан серед цього зброду невидно.Алкоголіки і аферисти
Відповісти
А як же виглядають ті нормальні лучани?!
Не розумію суть написаного. На фото видно що люди середнього класу.
Відповісти
То ви вважаєте що воїни АТО і афганці це алкоголіки і аферисти???
Маразм
Відповісти
Хто Рубльов воїн АТО?Несмішіть нема там АТОшніків.Одні перибранці
Відповісти
А я казаа що Палиця невічний.Втіче в Швейцарію, а Поліщуків і Пустовітів будуть на зоні кохати
Відповісти
За тероризм впаяйте йому з років 15
Відповісти
Всіх розстріляти а потім всіх тих хто прийде на похорони
Відповісти
То не прихильники, а її члени які ще не сидять.
Відповісти
Чому вони купкуються біля СБУ?Хіба це дозволено.Може вони хочуть захопити.Реагуйте.Бажано з кулями
Відповісти
Кілька десятків?)))
Відповісти
та треба це вже закінчувати. укроп зробив собі армію, "прихильників", силову структуру, змі, політиків в міській та обласній раді! скоро будемо як в чечні і буде в нас свій рамзан кадиров.
Відповісти
сборище клоунов, но не видно кукловода )))
Відповісти
А що,Констанкевич не знає якими репресіями займались Курилюк з Башкаленком,організовуючи тітушок на Київ під лозунгом партії регіонів "фашизм не пройдет",і якою кров"ю це закінчилось?Що покаялись? Сумніваюсь.Чи для масовки поприходили омельчуки,ройки,кучери,Чи треба відробляти.Стидота.
Відповісти
Який захист міста, особисто Палиці та Товстенюка і їх наближених
Відповісти
.....А Григорович, тут як тут всюду аби замалюватися,щоб довше побути у корита яке наповнює Палиця йому та Київський весільний генерал Червонописький,хоче щоб ще вибрали депутатом.А що зроби для живих афганців а ?, кроме себе , ПРОДАЖНА ЧУЧУНДРА, (АЗІАТСЬКА КРИСА)
Відповісти