Красуні «Бандерштату-2017». ФОТО

14
-2
Красуні «Бандерштату-2017». ФОТО
Луцьк, Крим, Маріуполь, Запоріжжя, Харків...Фестиваль українського духу "Бандерштат-2017" об'єднав чарівних дівчат чи не всієї України.

Щирі, усміхнені та драйвові - все це про "бандерштатівок". Хтось із них сором'язливо уникає камер, а хтось готовий позувати перед об'єктивом хоч півдня.

А ще, вони по-справжньому люблять "Бандерштат", музику та заряджають енергією усіх навколо.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо це були красуні, то боюся навіть уявити якими там були "некрасуні"
Відповісти
А які дівчата ти думав ходять на такі "заходи"?))
Інстаграмних моделей там не буває (дуже рідко).
ПС: і це ще фотограф не виклав фото "профільного" контингенту жіночого з фестивалю!)
Відповісти
а який контингент у нього профільний?
Відповісти
Слухай, недолуге, а ти у дзеркало давно дивився, містер Всесвіт наш ненаглядний!
Відповісти
Як можна таке взагалі писати? всі дівчата красиві, кожна по-своєму. чи ви думаєте, що живучи в палатці 3 дні, миючись у вуличному душі, відриваючись під музику при 30градусній жарі, вони мають ще марафет наводити? це якраз і є природня краса. а те, що вам подобається, - це штучна краса, від якої не залишиться і сліду, якщо змити її водою.
Відповісти
Фото #3 і #4 зверху! Дівчинка з карематом справа! Хто вона?))
Відповісти
Богиня)))
Відповісти
Загадковий погляд і зваблива прсмішка)) Хто скаже її ім'я?
Відповісти
з красунями шось не густо....
Відповісти
Приємно подивитись на простих, щирих дівчат! Жодної лядської "качки"))) я думав вже перевелися))
Відповісти
емм...а де красуні?
Відповісти
Одні спітнілі малолітки і дівки під 30, які косили під малоліток... теж спітнілі.
Відповісти
Ти в +35 не пітнієш? Може ти вмер?
Відповісти
я б на твоєму місці остерігався людей, які в таку погоду не пітніють
Відповісти