До Луцька по Стиру пливла дохла свиня

13
23
До Луцька по Стиру пливла дохла свиня
У селі Підгайці, що поблизу Луцька, місцеві мешканці помітили мертве тіло свині.

Вони розповідають, що течія в річці досить велика і що цілком ймовірно, що тушку незабаром принесе до міста, якщо вона ніде не затримається дорогою, - пише Перший.

Нагадаємо, що саме в Центральному парку, обабіч якого протікає Стир, на пляжі дуже багато відпочивальників. Крім того, через річку у дні фестивалю Бандерштат спорудили понтонний міст.

Теги: свиня, стир
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
23

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вона пливе до нас на бандерштат
Відповісти
бандерам на обід)))
Відповісти
Бандерам сала!
Відповісти
Це держава я рибарка і рік назад на човні я бачила своїми очима таку картинаук після цього в стир у моєї ноги немає
Відповісти
По законах фізики вона повинна упертися вже у понтон на міському пляжі....
Відповісти
Невже про це треба писати!!! ??? Подзвоніть у відповідні органи , заберуть... А то на всю країну сміх зробите, а потім будете писати про туризм... Я не правий?
Відповісти
самі про себе навоняли...то кацапи привезли і кинули...а можливо, ДРГ))) з тупим виглядом...Нас треба вчити гривнею, тільки не тими дебілами, котрі сьогодні при владі, вони закривають очі на це а крадуть...Навколо нас дуже багато плаваючих персонажів...придивіться!

Відповісти
Нехай знають своїх "героїв" і бачать у що країну перетворили!!!
Відповісти
Немає такої служби яка збирає дохлих свіней...
Відповісти
Це "дохляк" пливе, а СВИНЯ це той хто труп в річку викинув
Відповісти
Троньте веслом и из нее высипет как пшеном опарышей....свиньи плавают бесконечно в Стыре. Кто рыбачит с лодки, то с этим знаком
Відповісти
хто вбив свиню? вимагаємо оперативного і неупередженого розслідування! суспільство має право знати!!!11
Відповісти
Бля, брат, так вот где ты все это время был, всем селом тебя найти не могли
Відповісти