Скандал на «Бандерштаті»: «Свобода» не дала презентувати хроніки репресій проти української інтелігенції

11
2
Скандал на «Бандерштаті»: «Свобода» не дала презентувати хроніки репресій проти української інтелігенції
За рішенням членів оргкомітету фестивалю «Бандерштат» презентацію «Розстрільного календаря» скасовано.

Причина - зранку підійшли хлопці (дотичні до Свободи і Правого Сектору) і повідомили, що не дозволять відбутися зустрічі з Олена Герасим'юк через якісь їхні конфлікти, через її квітневий пост у фб, через те, що вона підтримувала КиївПрайд.

Про це повідомила в ФБ письменниця, авторка книжки Ганна Луцюк.

Зазначимо, що на на презентацію «Розстрільного календаря» прийшло близько двох сотень людей.

«Це дуже важлива книжка про пам'ять, де викладено хроніки репресій проти української інтелігенції. Перша презентація мала символічно відбутися на Бандерштаті "фестивалі справжнього українського духу" і символічно, що її тут не буде...», - йдеться у дописі.

Щоб уникнути сутичок і бійок, щоб гарантувати безпеку Олені і слухачам, на території фесту презентацію відмінили.

Всіх, хто хоче підтримати Олену, запрошують на 17.00 у Книгарню "Є", куди і перенесли презентацію книжки.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всім відомо, що злодій голосніше всіх кричить - "тримайте злодія", так само і з геями...
Відповісти
страшно усвідомлювати, що на зміну інтелектуалу приходить сила, як би вона не називалась. А у нас ця сила надто провінційна
Відповісти
Яка в піз****y сила. "свобода " мусить час від часу відпрацьовувати кремлівські 30 срібняків, невже важко зрозуміти
Відповісти
Ці безмозгі свободівці, правосєки і нацисти Азову уже дістали своєю тупістю і примітивізмом. Погрози відомій журналістці іпубліцисту ще раз підтверджують необхідність щоб ці сили не отримували підтримки в суспільстві. Я не підтримую прайд, але від націоналістів значно більше зла ніж від геїв .
Відповісти
А що серед "свободівців" нема кольорових?Чи може після заборони комуністичноіі символіки свлбода таким чином шукає собі іншого "подразника"??На мою думку від "кольорових" меньше шкоди аніж від корумпованих чиновників і продажних суддів.То може свободі краще знайти інший "об’єкт’ для цькування...Дивись і ііхні "труди" більше громадян оцінить і це виллється більшим відсотком під час насткпних виборах.А то як "дон Кіхот" воюєте з вітряками....
Відповісти
Соромно за те що ці розумові відсталі дибілизі Свободи, Правого сектора і нацистського Азову ганблять наше демократичне місто. Я не підтримую прайд парад, але від геїв значно менше зла, ніж від оголтілих націоналістів. Я впевнений що тих хто в четвер вечори напав на африканських студентів, потрібно шукати серед цих хто погрожував Ользі Герасик.
Відповісти
А назвіть або покажіть у лавах Свободи, ПС, Азову... інтелектуальних, грамотних, освідчених людей?!!!
Відповісти
Андрій Анатолійович Бадзюнь!
Відповісти
Геїв підтримують геї- розстріляти треба пі**расів,дивишся нормальних мужиків скоро не залишиться...
Відповісти
Ніби нормальне видання, а перетворюєтесь на "жовту" пресу...
Перевіряйте факти, а тоді пишіть
Відповісти
полум'яна інтелектуалка-революціонерка отримала в голову запущеним власноруч бумерангом? ахаха) ласкаво просимо до вирощених вами ж скажених макак)
Відповісти