Кому заважає спати «Бандерштат»

26
1
Кому заважає спати «Бандерштат»
Фестиваль українського духу "Бандерштат-2017" триває вже другий день.

Хоч територію Рованців заполонили тисячі поціновувачів фестів, не всі місцеві мешканці у захваті від дійства. Для когось "Бандерштат" - місце відпочинку та гордість Волині, а для інших - чергова причина поганого сну та головний біль.

Однією з перших висловила своє невдоволення Vira Novak у пабліку "Наш Луцьк" у Фейсбуці:

Скільки днів буде фестиваль Бандерштат. Він тільки розпочався, а музика ввечері вже дістала(((

Активні користувачі соцмережі почали активно коментувати її пост, висловлюючи власні думки з приводу "Бандеру".

***

Муся Україночка:
Знову в зоопарку у тваринок буде нервовий зрив...і всім пофіг..в квартирі волає так, що голова болить. А як у когось похорон і такий звук на всю катушку- це вже неповага з цією непродуманою організацією.

***

Ірина Трофімчук:
Та це капец,я на балці живу і то заснути неможу через те гупання

***

Tetyana Chernykh:
Сплю з відкритим вікном...бо та жара замучила... живу в районі тц Слон.. заснути не можу...такі баси...ніби у сусідів зверху сабвуфер бахкає. Дурдом!

***

Ліана Жениленко:
Я живу біля 26 школи....Нічого не чути - вікна навстіж....Що Ви чуєте? Аж дивно....

***

Оксана Баран:
Зауважила, що цьогоріч із Рованців краще чути, ніж минулого року із парку. Ми тут на вулиці восьмомарта на 4-му поверсі розбираємо слова пісень! Не кажу вже про репліки виконавців "Дякуємо!" і "Слава Україні!" Не бурчу. Музику сприймаю спокійно. Не заважає.

***

Самсонова Лена:
В аптеці купіть беруші в вуха і спіть спокійно.) Мені в Рованцях дуууже добре чути ....колискову з Бандерштату)

***

Ліана Жениленко:
Раз у рік фест.... Нічого страшного....Можна і потерпіти...

***

Елена Шелкович:
От чомусь мені здаться, що якби в парку відбувався коецерт класичної музики, ще й благодійний, то всеодно знайшлись би всепропальщики, яким все не так. Хороший фестиваль, що приваблює у наше місто туристів. Потерпіть трішки і все буле добре.

***

Оксана Баран:
Н-да... Раз на рік проводиться у цьому славному гОроді (чи все-таки горОді) щось пристойного рівня, гостей приїхало чимало, грошей трохи у нашому місті залишать, а тут таке несамовите бурчання! Тихе болото куди звичніше... його і заслуговуємо!

***

Lesia Iarmoliuk:
Я живу на Дубнівській, мені зовсім не заважає!) Планую через 2 хвилини спати! Згідно режиму!)))

***

Anastasia Tesliuk-Abram:
І це пишуть молодь. Певно майбутні сємкоїди на лавочках з анекдотіа

***

Світлана Світлана:
Хватить нити, класний фест. Раз в рік можно і потерпіти. Для нервових беруші продабться в вуха закладайте!

***

Юрий Тонконоженко:
Поміняйте квартиру біля кладовища, там тиша...

***

Таня Байбула:
Прекрасний фестиваль,для молоді,для України!!!!

***

Roman Glyniuk:
можна голосніше? на Струмівці погано чути

***

Ліана Жениленко:
У футбол грають кожні два тижні на стадіоні. Так, це не о 23 годині, але теж крики ультрас і т.п... Концерти на стадіоні і біля Порт Сіті на рік по декілька разів... Останній концерт біля Порт Сіті був нещодавно, я живу поряд: і ВВ чули, і інші групи.... І все відбувається...А тут на полі, навіть не у Луцьку, раз на рік фест - і стільки жовчі...Я розумію, що, звісно, є незручності... Думаю, ще й спека лучанам надокучає, тому багато негативу. Але вчора, наприклад, крім музики, на гутірках послухати можна було цікавих людей відомих, фільми подивитися та і подихати...А ще класний краєвид, вежі Луцького замку. Будьмо трохи добрішими, огляньмося навкруги.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Живу в привокзальному районі,"музика"вже дістала,був на самому "фестивалі"-повна лажа!
Відповісти
Нехай млять це дрочилово проводять у Вовчаку - там місця скільки бажаешь, навіть біотуалети непотрібні і так усе заср...но...
Відповісти
Повністю підтримую.
Відповісти
це з розряду:"закрийте вікно, бо мені дує")))
Відповісти
я атеж із задоволенням послухав Антонова Машину часу .Мої батьки любили Київський вальс ми -пісні 80 наші діти і онуки люблять цей гуркіт і вони від цієї гуркоту \тащацч. то нех собі сидять хоч місяць на тому болоті аби біди ніякої ненаробили
Відповісти
Може Ви би ще Юрія Лозу послухали?))))))))))
Відповісти
Блін,включи касету і слухай свою "машину,чи антона",чого ти тут "пліснявієш"!
Відповісти
біди не народлять, хіба що внуків вам нароблять...
Відповісти
Нарешті в місто приїхав БАНДЕР!!!!!
А кому заважає - чешіть на свої дачі і там слухайте хто як травив жука і в кого вкрали арматуру.
Відповісти
Не догода нашій бабці,ні на печі ,ні на лавці....Не бурчи,бо завчасно зістаришся!!!
Відповісти
У Місті Львові музика на кожному кроці.Багато музикантів,туристів. Центр міста кожний день звучить різноманітною музикою.Ніхто не жаліється. Добре ,що в Луцьку є такі фестивалі концерти.
Відповісти
Хто сказав що там немає алкоголю? Я там вчора був - алкоголю - навалом, а скільки обкурених-обнюханих-обколотих...
P.S. Який м...дак придумав такий місток для такої кількості людей?
Відповісти
Тільки тунядці совки ,які не працюють вдень, можуть жалітися. Укераїнці які працюють сплятьЄ, міцно..
Відповісти
У місті Львові фестивалі джазу проводять. Був там - кльово. А в нас повна фігня цей Бандерштат. Всі звичайно різні, та можна і подалі такий фест проводити. Не всім же до вподоби. Ось як КаZантип був в Криму. Не в місті ж його проводили. І все було добре мабуть.
Відповісти
пишуть ті в кого не хватило грошей на фест
Відповісти
А мені не заважає,хоч і гучно,ми з доцею заснули без пробоем,хоч і чути було сильно,ми на Волі живем (мабуть у нас з нервами все в порядку).
Відповісти
Та вам аби обісрати усе......., На будь-якому концерті, чи масовому дійстві повно алкоголю, і обкурених і наколотих.........
а хто їх там бачив нехай піде і ще раз придивиться, бо може привиділось трохи......
Ви критикуєте а що можете запропонувати натомість?????? можливо підемо усім луцьком у "штунди" то не будемо музики слухати.......
Такі фестивалі потрібні для молоді......
А музику чути добре хіба що у напрямку куди повернута сцена, а біля "Слона", чи ще десь можна почути хіба що музику із відкритих вікон машин.....
А можливо давайте заборонимо проводити футбольні матчі, та інші концерти на вулиці бо комусь одному заважає????????????
Відповісти
Я фігію! Фестиваль вже 11 років шумить на всю країну, а виявляється лучани його не дуже і хочуть. Це ж треба!
Відповісти
Полішва заснути (чи соснути) не може? Дімедролу насадіть, хропіти будете, як немовля під цицькою! Бандерштат їм, бачите, заважає. На тому світі виспитесь, недолугі поціновувачі шансону і блатняку. А придурок, котрому п'яні і обколені вважались, най відвідає окуліста, а після того знайде когось, хто йому мізки вправить, бо відсутність у нього цієї субстанції негативно впливає на розумову діяльність.
Відповісти
В краіні війна,а ми фестивалимо!
Відповісти
ну тоді і день народження не справляй, і у гості не ходи, бо війна .....
Відповісти
не справляю, і не ходжу. бо це аморально
Відповісти
Мдааа скільки зануд у нас у місті...))))моя дитина особисто отримала море позитивних емоцій від фестивалю, і в 10 пішла спати...люди ви дивні...бурчать бурчать, самі своє життя перетворюють в нудоту одну..шо за люди) а ці "памєшані" мамаши взагалі окрема тема...))
Відповісти
Поживіть на 40—му,коли самольотики злітають і піке крутять вдень і вночі над будинками лихачать...аж діти і дорослі до землі присідають,та буде вам счастя!!!
Відповісти
В тихому шоці від прочитаних коментарів...Люди, де в вас помістилось стільки жовчі і лютої злості?! Ну, не всім же може подобатись така музика о 2 ночі. Я напевно відношусь до тих "бєшаних" мамочок, які всім незадоволені і бурчать, бо минулої ночі не могла приспати однорічну дитину до третьої ночі через "львівський репчік", бо живемо в центрі, вікна через спеку відкриті. Такі фестивалі звичайно потрібні, аби молодь не пропадала постійно біля моніторів та гаджетів, але і організація на мою думку має бути інша, аби усім було зручно. Можна ж гучну музику до 24 год., а потім перегляд фільмів, а не навпаки. Просто давайте будем поважати один одного
Відповісти
Живу на Глушець. Лиш з суботи на неділю музика реально заважала спати. До третьої ночі - дискотека чи щось на кшталт цього. Хоч би рок був, а грала якась хуйня, від якої довелось зачинити вікна у таку спеку, бо не можливо було заснути.
Відповісти