--> За п’яне водіння затримали Олександра Товстенюка | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

За п’яне водіння затримали Олександра Товстенюка

27
6
За п’яне водіння затримали Олександра Товстенюка
За водіння в нетверезому вигляді патрульні затримали екс-кандидата на посаду луцького мера, голову правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександра Товстенюка.

Тест на приладі «Drager» показав перевищення допустимої норми алкоголю в крові, пише ВолиньПост.

Як повідомили очевидці, це трапилося увечері 30 липня на проспекті імені Василя Мойсея.

Після зупинки автомобіля, за кермом якого був Олександр Товстенюк, патрульні попросили його пройти тест на вміст алкоголю в крові за допомогою приладу «Drager». Після того, як він відмовився проходити його на місці, Товстенюка відвезли до наркологічного диспансеру, аби освідувати там. За інформацією джерела, в диспансері результат освідування показав перевищення норми алкоголю.

Опісля патрульні доставили водія знову на проспект Василя Мойсея, де залишилася автівка. Його приїхав забрати керівник «Варти порядку» Олександр Тиводар.

Нагадаємо, у 2015 році Олександр Товстенюк балотувався на посаду Луцького міського голови від УКРОПу.

Із 2012 року він є головою правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» (до 2015 року – «Новий Луцьк»).


Відео Сергія Рижкова

Фото із ФБ-сторінки Сергія Рижкова
Фото із ФБ-сторінки Сергія Рижкова
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От падло! А став би мером, то не просихав би за кермом...
Відповісти
Так він жеж штундяка
Відповісти
Приверженикі стакана.Кожен раз хтось із пастви вляпується в історію
Відповісти
Товстенюк не являється членом церкви, кажу Вам, бо сама ходжу до церкви, до якої його невідомо чому "приписують".
Відповісти
Відмажуть гниду а якби за кермом був якись селянин то забрали права на все життя
Відповісти
Нова тема для жування гамна на цілий тиждень.
Відповісти
Варта порядку алкашня недоношена.А ще самі водіїв пресують.Понабирали бидла в ОПГ і лякають людей
Відповісти
Сам факт перебування за кермом у нетверезому вигляді... ну про яку відповідальність можна казати якщо людина таке собі дозволяє, а дозволяють вони собі вже ну дуже багато...
Відповісти
на відео нічого не зрозуміло, а те що за кадром хтось говорить, то так що хочеш можна розказати. Де коментарь патрульних? Поки нема офіційних даних, новина схожа на баба бабі сказала
Відповісти
Що за мова публікації? "П"яне водіння", "у нетверезому вигляді", "проспект імені Василя"... Оприлюдніть прізвище "журналіста".
Відповісти
Наші завжди недоторкані,тому і з цього випадку вийдуть без проблем.
Відповісти
Це стопудова підстава , п' яний себе так срокійно не веде , для п' я' яного він дуже адекватний.
Відповісти
А на відео зазняти самого Товстенюка слабо було? Зате фотку розмиту - будь ласка!
Відповісти
Розумію хочеться понюхати дерьма, не переживайте його не буде, поспішили. Гебельс - хлопчина
Відповісти
Де ж комент боти склякли?
Відповісти
Там он у соцмережах дехто дуже захищає Товстенюка, так от: а де ж ваша свідомість "дописувачи" у мордокнизі? Ви ж так про Європу і цінності валаєте, де всі рівні перед законом і починаєте про різні "провокації" писати? :) Був у наркодіспансері, виявили вміст алкоголю, був за кермом - вам мало???!!! Покарання на всю "катушку" чи ви чекаєте, щоб чиєсь життя обірвалось через таких Товстенюків-Волянюків?! На минулому тижні не засудили мерзотника, що збив жінку і сиротою залишилась дитина, а він прокурорський батько... ви таких наслідків хочете "захіснички" епрст!!!
Відповісти
Як цікаво стоїть на дорозі автівка "нетверезого водія"! Не посеред дороги поперек, а біля бровки. Із ввімкнутою "аварійкою"...Чи то вже її так поставили правоохоронці?
Відповісти
Ні, фото, ні відео самого водія немає, і де взявся автор відео там в ту хвилину, спеціально чекав в тому місці???
Відповісти
Так! Звичайно , чекав!
Бо пропіарити Сашка вже треба, призабули його !
А фото де? І шо далі......;))))
Відповісти
Мені одному здається шо Сергія Рижкова скоро десь в канаві найдуть з простріленою головою? Товстенюк крутий чувак, нашо це так роздувати...
Відповісти
Який він крутий чувак !???
Чмирі вони з тиводаром і з палицею ! злочинці такі світ таких не бачив!
А номера машин теж випадково засвітило!
Відповісти
Гріх ображатись на Рижкова
Відповісти
Оці-як вони себе називають,,віруючі,, гуляють покручє простих,як ті оборотні,сам знаю-з ними воду пил і мєд кушал!!!
Відповісти
Нуну чекатиму рішення оленячого судді і почнем роздувати краще сам в мери піду то хоч красти ніхто не буде голодранці смердючі срані політики були і будуть з народу треба людей шукати!!!
Відповісти
Який він віруючий? Це неправда))
Скільки вже можна це "жувати"?
Відповісти
Чекаємо рішення судді в там поговоримо чи з штраф і на рік без рада на..
Відповісти
Люди як же вам не соромно. Що ж ви дивитесь на чуже житя, невже ж ваше краще? Що ж ви дивитесь на скалку в глазі брата, а колоду в своєму оці не бачите. Соромно з вас люди.
Відповісти