«Диви, який розумний!» – у Луцьку скандалять через депутата-«відкликанця»

21
-8
«Диви, який розумний!» – у Луцьку скандалять через депутата-«відкликанця»
Біля намету, де збирають підписи за відкликання депутатів Луцької міської ради – знову скандал. Мешканці району ЛПЗ сперечаються і сваряться, чи має бути відкликаний депутат Євгеній Ткачук, який обирався від цього округу.

На відео, яке оприлюднило видання ВолиньPost двоє лучанок емоційно заперечували потребу відкликати Євгенія Ткачука. Був біля намету і сам Ткачук, який брав участь у суперечках. Нагадаємо, день перед тим біля намету уже скандалили.

«Дивіться, оце люди проти вас пішли і я особисто тоже!» – говорив один з перехожих до Євгенія Ткачука.

«Ви зрадили….» - додавав він.

«Кого – Порошенка???» - перебивала його експресивна громадянка.

«Миколу Романюка!»- продовжив чоловік.

«Я був його другом!» - заперечив Євгеній Ткачук.

«Тільки Миколи не стало – і ви пішли!» - відповів чоловік.

По тому жінки накинулися на людей, які збирали підписи:

«Ти чого тут стоїш! Ця людина (Євгеній Ткачук – ред.) зробила тут все. А ти за гроші тут стоїш!»

«Диви, який розумний! А хто тут все поробив?! Ви поробили?? …Ні світла, ні бруківки – нічого не було!» - – накинулися дві жіночки на активіста Самооборони Сергія Рижкова, який сперечався з Ткачуком.

«Податки платимо усі ми разом з вами. Що, Женік взяв і особисто все зробив? Депутат не робить «з кармана», ви це знаєте? Ми всі платимо податки!» - пояснював жінкам Рижков.

Також на місце події викликали патрульну поліцію. Правоохоронці сказали, що жодних порушень у діях активістів, які збирають підписи у діях депутатів, немає.





Нагадаємо, у Луцьку розпочався збір підписів за відкликання з міської ради п’ятьох депутатів. Йдеться про обраних від БПП «Солідарність» Олександра Козлюка та Євгенія Ткачука, колишніх членів «Радикальної партії Олега Ляшка» Сергія Булу, Аркадія Саламатіна та Костянтина Петрочука. Відповідне рішення було прийняте на зборах містян 10 липня. А 14 липня в кількох мікрорайонах Луцька встановили палатки для збору підпису.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ткачуку навіть несоромно, приперся до палатки. Боїться слюсар втрати мандата.
Відповісти
Звичайно боїться. Ще хоче земельки під свої магазинчики.
Відповісти
'' Любий депутат все робить'' - рижик ти хворий? Що він несе..?, проплачений клоун. Ткачук молодець
Відповісти
Рижков правий. Те, що зроблено, зроблено за гроші громади, за відрахування. Ткачук чомусь вважає, що якщо він зробив те, що входить в його святий обовязок, то зразу за це треба свої впалі груди під ордени підставляти. Ще й людей нацьковує в свій захист. А за копійку вошу в москву пожене. Рідкісний Плюшкін!
Відповісти
Соромно, що серед депутатів Луцька є ось такі "відкликанці", зрадники, брехуни та запроданці, а Ткачук переплюнув їх усіх. Прийшов зі своєю горланистою "молодою командою" та керував "безладдям" на районі. Дивіться, лучанин, як працюють депутати і думайте чи нам потрібні такі "щурі".
Відповісти
5 зрадників всрались.
Відповісти
у женіка кльова футболка.
Відповісти
До штучки гривень тяне..
Відповісти
Напишіть де саме стоять ці палатки? Хочу теж підписатися бо вже дістало це запроданство.... може буде іншим депутатам наука....
Відповісти
Підписи можна поставити в спеціальних наметах, які розташовані за наступними адресами:

– Театральний майдан;
– зупинка громадського транспорту напроти “Там-Таму”;
– мікрорайон ЛПЗ, бульвар Дружби Народів (біля ринку);
– на вулиці Гордіюк (біля Північного ринку).
Намети працюють кожного дня з 15:00 до 20:00. Аби залишити підпис, при собі потрібно мати паспорт громадянина Україна
Відповісти
В центрі ,біля Бім-Бома,на Північному.
Відповісти
Потрібно всіх розпустити депутатів і провести нові вибори. Вже набридло дивитися на це. Соромно що в нас такі украінці.
Відповісти
Бізнесу в депутати ЗАСЬ!!!!!Може тоді будуть нормальні депутати,будудуть дбати про жителів,про місто,про державу,а не про своіі бізнес-інтереси...!!!
Відповісти
Вже колись був депутатом від БЮТ актор-пенсіонер Гриб , і отримав аж 3 безкоштовні ділянки під забудову.
Відповісти
П:дло дупутатьське!!!!
Відповісти
Слухайте, а ці 4 поліцейських,як на підбір)))Одружені чи як?))) Хто має контакти?))) Я уявляю як їм там було стояти і це все слухати))))Дайош імена поліціянтів))) Тут дійсно, на вроду,як копи)))
Відповісти
Того Рижкова нереально слухати... Дайте інфу про Вусенко!!!))) Народ тєбує ще сварки з нею, а вона таке любить,її хлібом не корми,а дай поаарати)))
Відповісти
Я за Женіка.Всі хто проти-дебіли. Де Рижкова округ? Що Він зробив. А ДПЗ ще пожалкує якщо Женіка вікличуть.
Відповісти
Спросить надобно-откуда мерседес,нє уж то наслєдство или работал на вагонах ?????
Відповісти
Ці дупутати із ГРАБКО-дають всім за $дозвола оренди ,купівлі нерухомості та землі у Луцьку-продаємо Луцьк-партія ГРАБКО
Відповісти
Шановні Лучани Вас знову розводять як лохів два клани які хочуть керувати містом . А Ви є інструментом . Маніпулюючи імям Миколи РОМАНЮКА ХОЧУТЬ ВИВІШУВАТИ ПИТАННЯ В СВОІХ ІНТЕРЕСА . Я запитую БПП якщо Ви за справедливісьть то чому в ВР не голосували за дату виборів в місті щоб був порядок у Вас же більшість . А чомусь мутите воду в місті , я не захищаю депутатів але це справа партіі і якщо сьогодні дати підписні листи без прізвища а назвою партіі яку Вони сьогодні представляють то навряд чи люди підписались ? І впевнений що на виборах БАгато лучан голосувало не за БПП а за. Романюка так само як не за УКРоп а за Палицю . Так що дкмайте ???
Відповісти