У Луцьку на аукціоні збиратимуть кошти на будівництво церкви

18
0
У Луцьку на аукціоні збиратимуть кошти на будівництво церкви
У Луцьку відбудеться благодійний аукціон зі збору коштів на будівництво храму у Волновасі.

Про це повідомив член оргкомітету з реалізації проекту Тарас Яковлев.

«На аукціоні продаватимуть речі відомих людей, наприклад, піджак Зіброва, особисту річ владики Михаїла та інших волинян. Окрім того, буде організований ярмарок-продаж виробів, які робили наші діти і діти з Волновахи. Усі гроші спрямують на будівництво церкви у Волновасі», – розповів Тарас Яковлев.

Благоднійний захід відбудеться 6 липня о 17:30 у Палаці культури Луцька.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
6 червня ще зовсім не скоро.
Відповісти
А посвідчення колишнього заступника міського голови там буде продаватись?
Відповісти
Дуже цінні речі: піджак ресторанного співака Зіброва... Повідомте ціну.
Відповісти
Яка ціль, такий і товар. Ангел на зустріч членам оргкомітету.
Відповісти
В Луцьку ж так не вистачає церков...
Відповісти
Дайош кожному вірянину по церкві...
Відповісти
В мене цей піджак сперли в потязі. Дякую, що знайшов.
Відповісти
Можу запропонувати свої тампони.
Відповісти
тампони використані чи в упаковці??
Відповісти
А більше будувати нічого не потрібно.. Свіже корито для чергового бариги в рячі будуйте та ще самі на це грошей дайте...
Відповісти
в рясі
Відповісти
А владика квартири буде продавати на аукціоні?
Відповісти
безмозглі телята --ЦЕ кошти на будівництво церкви у ВОЛНОВАСІ , де були у травні 2014 року розстріляні в числі перших 19 бійців --волинян на ТОМУ донбасі ...
Відповісти
Люди! розумники, шматалайники,купигавно...Схаменіться! Чи є у вас в серці Бог? Та подякуйте тим людям, що організовують таку добру справу, тим хто дає свої цінні та ексклюзивні речі на аукціон, тим благодійникам, що дають пожертву на будівництво церкви у місті Волноваха, де загинули наші волинські бійці. Вони віддали своє життя і за вас - розумників,шматалайників, купигавнюків...Прийдіть краще на аукціон і купіть якусь річ і це буде ваш моральний і фінансовий внесок у народну будову храму. Не кощунствуйте!
Відповісти
активному - ти просто дурне чи настільки затуманене??
Відповісти
Задумайся!!! Кому потрібний піджак Зіброва, якщо він Зіброву не потрібний!!!
Відповісти
Та ви хоча би трішки петрали і розуміли - це не просто піджак а ЕЛЕМЕНТ СЦЕНІЧНОГО КОСТЮМУ АРТИСТА! А кому потрібний піджак Майклв Джексона чи сукня Мадони або футболка Олега Блохіна??? Це ексклюзивні речі у колекції багатьох людей, які розуміють цінність і значимість, але тільки не такі як - лісники і бені...
Відповісти
Зрівняли Х з пальцем
Відповісти