«Я б заміж не виходив за цього хлопця», - екс-генпрокурор Святослав Піскун про розіграш на «Ягодині»

25
3
«Я б заміж не виходив за цього хлопця», - екс-генпрокурор Святослав Піскун про розіграш на «Ягодині»
Тричі Генеральний прокурор України Святослав Піскун у ефірі каналу 112 прокоментував випадок на Волинській митниці.

Нагадаємо, що волинянка "намагалась провезти" через "Ягодин" велику партію наркотиків. Згодом з'ясувалось, що наркотики дівчині підкинув хлопець, який хотів оригінально зробити їй пропозицію.

«Добре, що він бомбу не підсунув в ту машину, раптом могло щось і взірватися», - зазначає Святослав Піскун.

«Ви уявляєте, якби наприклад серце дівчини стало або ще якась біда», - говорить колишній генпрокурор.

«Два пакети з наркотою... Я б заміж не виходив за цього хлопця, на її місці подумав би: може, не все добре з головою», - йдеться в інтерв’ю.

До речі, сам Святослав Піскун – волинський зять. Як відомо, його дружина Світлана Піскун родом із Маневичів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А дівчина-то з Рівненщини,до Волині не приписуйте
Відповісти
Дівчина з села Рівне Любомльського району що на Волині
Відповісти
Це Волинь , село Рівне Любомльського району
Відповісти
Дівчина з села Рівне, село поруч з кордоном .
Відповісти
то він так може і мені підкинути. не надійний.
Відповісти
що за жарти - на режимному об'єкті? Завтра хтось на борт літака - бомбу принесе,скаже - стюардеса зподобалась.
P.S.кілька тижнів тому - поліцаї на службовій машині вирішували подібне питанння,тепер - цей...завтра - з бойового винищувача - троянди викидати будуть?
Відповісти
Вона не з Рівненщини, а з села Рівне Любомльського району Волинської області.
Відповісти
Піскун правий, вигляд у хлопця дибілкуватий
Відповісти
Дибіл походу ти! А хлопець молодець!
Відповісти
і все-таки, він - дибіл, зараз це все набуде розголосу і нормального місця - цому не бачити дуже довго ))
Відповісти
Прикордонника треба звільники.
1 - звідки у нього наркотики?
2 - завтра він наркотики всуне якісь людині і прововчить, а людину посадять;
3 - може це його подруга везла наркотики через кордон, а інші працівники її зловили на гарячому і щоб її не посадили він вигадав цю історію.
ОДНОЗНАЧНО ТАКОГО НЕ ПОВИННО БУТИ.
Відповісти
Взагалі - не можна витрачати час, майно, територію та залучати інших працівників у своїх цілях!!! він вже скоїв правопорушення!!! На поліцаїв - завели справу і проводять службове розслідування, цьому - також треба.
Відповісти
Ось чим вони займаються на роботі,а ми все думаємо,звідки черги кілометрові?
Відповісти
нeзнаєш звідки кіломeтрові чeрги?чомусь в дeякі дні чeрг взаналі нeмає, а в дeякі вони дійсно кіломeтрові. І хто в цьому винeн, прикордонники?навіщо нісeнітниці писати?
Відповісти
В" деякі дні"не роблять пропозицій.
Відповісти
цe були нe наркотики, а звичайна цукрова пудра... чи ви дійсно віритe що він підкинув справні наркотичні засоби?а розіграш доволі нeпоганий вийшов
Відповісти
Собаку на пенсію,якщо на пудру зреагувала.
Відповісти
як кажуть в народі, "Дурак ти боцман, і жарти твої дурацькі". йому треба звернутись до психіатра
Відповісти
Судячи з їхніх облич, там яке йшло, таке здибало. Головне, що в нової української сім'ї буде свій метр на границі. От і заживуть.
Відповісти
На вигляд повний дебіл.
Відповісти
Все вийшло доволі дотепно,і ніякого я в цьому негатива не бачу, тут одні контрабандисти тільки пишуть тупі коменти
Відповісти
а народ в основному бачить дебілуватих служак у погонах
Відповісти
а народ в основному бачить дебілуватих служак у погонах
Відповісти
кого нам показали - того і побачили )) на тому обличчі - інтелект явно не наклав свій відбиток.
Відповісти
от і я ж про те
Відповісти