Лучанин став на захист гей-параду

41
14
Лучанин став на захист гей-параду
Мешканець Луцька не розуміє, яким чином гей-паради руйнують сімейні цінності.

"Я одружений вже майже 20 років і маю двох чудових синів. Та от, хоч ріжте мене, але я не розумію, яким чином люди, які завтра вийдуть на марш, руйнують сімейні цінності. Мої зокрема та інших сімей загалом", - пише Василь Рябчук у Фейсбуці.

Лучанин зазначає, що ніколи не розумів, чим одні спільноти гірші за інші, якщо жодна з них не заборонена законом.

"Я не буду називати прізвищ, але люди, які в боротьбі з учасниками завтрашнього маршу використовують реальних воїнів АТО - нікчеми та ідіоти! Хлопці на Сході воюють з реальним ворогом, а з ким воюєте ви? Сподіваюсь, що всім завтра вистачить клепки, аби все відбулось спокійно і кожен лишився у своїх правах!" - йдеться у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
14

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Від отих різнокольорових меньше шкоди аніж від продажних суддів і корумпованих чиновників,..
Відповісти
Шукаю лезбійку. Пропоную любє....
Відповісти
Де мораль? Мораль перед Богом!
Відповісти
Тільки латентні геї бояться гоміків.
Відповісти
Ти ще зустрінеш своє кольорове кохання і перестанеш боятися...
Відповісти
"борці" з геями прийдуть в одежі від геїв.......Giorgio Armani
Michael Kors
Marc Jacobs
John Galliano
Pierre Cardin
Jean Paul Gaultier
Dolce & Gabbana
Zac Posen
Tom Ford
Відповісти
бачу ви розумієтесь у моді, але одежу від перечислених дизайнерів мають декілька лучан, та й ті десь зараз купаються на лазурних берегах
Відповісти
Жінки наші вороги!!!
Відповісти
Тож Бог і буде вершити суд праведний! А простим смертним осуджувати інших е великим гріхом.
Відповісти
Ага, мораль перед богом. Хороше, беремо божу книжку біблію і дивимось.
Традиційна християнська сім'я повинна:
- Батько займатись сексом з дочками як Лот і щоб дочик "родили два великих роди".
- Підкласти під іншого мужика свою дружину, як ото зробив Авраам зі своєю дружиною, підсунувши її якомось фараону видавши за сестру.
- Спати з служанками, як ото Авраам з Агаль.
Не трохай своїх дочок, брудний християнський традиціоналіст))
Відповісти
чув дзвін та не зна де він, Василю ми сучачні люди живемо по Новому Заповіту -Евангіліїї, а ви навели факти зі старого , який Христос нам замінив, а вам як знавцю Біблїї розкажу що тоді ще займались сексом з ангелами, та виривали око за око
Відповісти
Не має більшого падла на світі чим прокурори і судді України.
Відповісти
Думаю якщо щось вчверять, то Європа це не пробачить, а це вигідно Росії , тому надіюсь що все пройде мирно, бо це просто провокація!
Відповісти
Тих пітухів камінням треба побивати привселюдно...
Відповісти
Якщо якесь хворе, таки колись наважиться вийти на якийсь парад, гадаю знайдуться у Луцьку свідомі громадяни, котрі проведуть з ними профілактичну бесіду... P.S. На вулиці прохолодно - вдягайте балаклави)
Відповісти
Ви вчините кримінал через те,що хтось хоче рівності прав?Видно ви дуже високоінтелектуальна людина з високими моральними цінностями.
Відповісти
Геть підеастів!!!
Відповісти
Де живе дядя Вася..? Ми кругом намалюємо хто він такий... І сини хай знають,і дружина порадіє..
Відповісти
Ти середньовічний, затурканий дикун
Відповісти
Який він нахрен лучанин? Живе в Києві - шеф-редактор телеканалу "Експресо" Всраний захисник збоченців!
Відповісти
Соромно за лучанів гомофобів. Чим ці люди відізняються від вас? У них є свої права, і не ваше діло вказувати, що їм правильно робити, а що ні. До речі ненависть до гомосексуалістів - одна з ознак латентного гомосексуалізму в ненависника.
Відповісти
Так і не їхнє діло вказувати нам як їх - підарасів -сприймати. Гітлер і Сталін їм надавали повні права здохнути. Але ж та зараза пітушлива не знищується..
Відповісти
Нічого... От прийде час і народиш сина і стане він підеастом. Прийде до тебе і скаже: ось моя наречена Вася.
Відповісти
Дурбецало, дітей ще треба вміти виховати, і показувати відмінний приклад. А у тебе поняття на рівні примітиву
Відповісти
Лезбійкам права голосу не давали
Відповісти
Якщо ти педераст, то навіщо це виносити на люди. Сиди тихенько вдома і нехай тебе, вибачте. пердолять в дупу, якщо тобі це так подобається.
Відповісти
Не заглядай у чужі труси, ліпше своїм дай лад
Відповісти
Гомики хочуть іти парадом!!парадом - як переможці....Над ким?Над нормальними людьми, нормальними сімями..Відгасити їх всіх і неоднократно - і не будуть парадами повзати підари.Мусорня їх охоронятиме - такіж підараси виходить
Відповісти
О якій годині в луцьку розпочинається гей-парад? І звідки?
Відповісти
Компанії які підтримують геїв....Google
Yahoo!
Amazon
Facebooк
Apple
Dell Inc
Kodak
Hewlett-Packard
Microsoft Corp
Motorola
Oracle Corp
Whirlpool
Sony
Xerox
Відповісти
і що и хочете щоб у нас було як у них, скоро буде зачекайте, бо людський розум перевернувся, і на Заході зараз настоящий Содом, на ютубі є гарний фільм про це -Содом 21 здається називається, так там судять продавчиню квітів за те що вона відмовила геям прикрасити іх церемонію квітами бо це не відповідає її вірі
Відповісти
Скільки 'добряків' у коментах. Нехай собі любляться, чому за це ненавидіти?
Відповісти
їх не люблять не за їх орієнтацію, а за зухвале викарячування на весь загал свого збочення. давайте ще хай і наркомани свій парад проведуть вони ж теж мають на це право по вашій логіці????
Відповісти
Неправда! Ще жодного разу не бачив ніякого "викарячування". А противниками являються малоосвічені люди, для яких поняття "демократія", "толерантність", "фізіологія", "психологія" та ін., як непролазні джунглі.
Відповісти
Вони вимагають толерантного ставлення до себе, а де їхня толерантність до інших, чому вони не поважать моє право, право моїх дітей не бачити цих збочень?
Відповісти
Воно б пройшло і ніхто не замітив-би і такого розголосу не було б, а так Свобода і різні радіКали, у яких руки чешуться, роблять піар собі і для тих "маршируючих"!
Відповісти
Я повністью згідний з автором і підтримую йоо! Для нас цей парад не несе загрозу а кому не подобається то нехай не ходять а воювати треба не з ними а з ворогами на Донбасі ось де треба проявляти свое неподобство
Відповісти
Переписати всіх підерастів поіменно,і на передову!!! Нехай там доказують рівність...
Відповісти
Ти недалека і затуркана, та і ато це не виправна колонія
Відповісти
Якщо я буду з дітьми гуляти під час параду, як їм пояснити, що це??? Хто тим геям не дає жити, для чого та пропаганда? Давайте ще Зоофілпаради, педофілпаради, та інші паради людей з відхиленнями!
Відповісти
Тобі соромно пояснити? Чи мама і тато казали, що тебе в капусті знайшли, коли летів лелека і скинув головою вниз)
Відповісти